Njkrutejšej nevery sa dopustila  manželka oscarového režiséra Olga Menzelová. Keď v roku 2008 otehotnela, do médií, vrátane Šarmu, bezostyšne tvrdila, že šťastným oteckom je jej manžel. Asi si to myslel aj on, pretože keď krátko nato odfotili jeho ženu na chate s milencom, tvrdil, že je to podvrh a fotomontáž. Nečudo, že neveril. Muž, s ktorým nachytali jeho ženu, bol režisér Jaroslav Brabec,  ich rodinný známy. Olga navyše ďalej klamala, až sa prášilo. Vyrukovala s tvrdením, že sa špekuláciám musí smiať, s pánom Brabcom len pripravovali spoločnú výstavu. Dokonca sa rozhovorila o tom, ako otehotnela s Menzlom: „Manžel bol možno prekvapený, že to prišlo teraz v tom blázinci, ale ono sa vás to nepýta a jednoducho to príde.“

Nuž, ešte viac bol asi prekvapený, keď napokon priznala, že to „prišlo“ s iným. Svoju ženu však natoľko miloval, že jej po čase odpustil. Najmä keď si vybrala jeho a Brabec, ktorému rozbila manželstvo, zostal len v role oplodniteľa.

Natočený „pri tom“

Olgu zachytili, ako sa s milencom vedie za ruky a ako sa v panike snaží ukryť, keď zistila, že je tam fotograf. Český herec Martin Písařík, naopak, vôbec netušil, že ho fotia a filmujú. Keď na druhý deň vyšli fotky a video, musel to byť najväčší šok priamo pre neho. Zvečnili ho totiž opitého na mol pri sexe s peknou barmankou. Síce sa zakryli dekou, ale jasne bolo vidno, čo sa pod ňou deje. Rozvášnenej dvojici nevadili ani ľudia naokolo, ani to, že Písařík bol čerstvý otec, ktorému sa len pred troma týždňami narodil syn!

Z Písařika bola verejnosť znechutená, neverného olympionika Romana Šebrleho bolo ľuďom ľúto. Nafotili ho totiž na televíznej párty, ako obchytkáva peknú kolegyňu, v ústraní sa s ňou vášnivo bozkáva a nakoniec spolu nastúpili do taxíka, no bolo jasné, že tento slušniak je „povoľný“ hlavne kvôli množstvu alkoholu. Aj z jeho zahanbenej reakcie bolo vidieť, že išlo naozaj o ojedinelý úlet. Urastený desaťbojár si úprimne sypal popol na hlavu a bolo vidieť, že pre svoj erotický úlet by najradšej chodil kanálmi. O dušu sa verejne ospravedlňoval divákom a hlavne svojej manželke Eve, takže mu nakoniec odpustila.