Na centimeter presne

Obľúbená jojkárka prekvapila v júni 2019, keď sa so synmi Gabrielom, Nathanom a Danielom nasťahovala do trojizbáku v bratislavskom Ružinove. Papierovo ho vtedy vlastnil jej nastávajúci manžel Miroslav Polakovič, no ako sme zistili, išlo len o menšiu technickú chybu, keďže banka mala robiť obštrukcie okolo ich spoločnej hypotéky. To sa však rýchlo vyriešilo a kľúče od nového bytu čoskoro zvierala v rukách aj Aneta.

„Je menší ako ten, kde som bývala, ale má dva záchody a samostatnú kuchyňu. Pri prerábaní sme mysleli na detaily a každý centimeter v ňom je funkčne využitý,“ dušovala sa Parišková krátko po tom, čo sa v ňom udomácnila. Ako dodala, jej chlapci majú síce jednu detskú izbu, ale obrovskú. Je v nej veľká poschodová posteľ pre šesť detí, takže aj ich kamaráti sú vítaní.


Zhruba v tom čase sa blondínka zbavila bytu na opačnom konci Bratislavy, v Dúbravke, hoci to hneď nepriznala. „Je slnečný, priestranný, v dobrej lokalite, prečo by som ho predávala? Nechám si ho,“ presviedčala nás v minulosti. Napokon sa však kupec predsa len našiel. Nečudo!

Pokračovanie na nasledujúcej strane.