Kam vstúpi noha inluencerky Zuzany Strausz Plačkovej, tam sa o poriadny rozruch báť nemusia. Známa kráľovná sociálnych sietí, ktorá si vlani vďaka predaji na tejto platforme zarobila svoj prvý milión eur v živote, si podľa všetkého neuvedomuje, že byť "prachatá" nie je stropom ľudského bytia.

 

Úspešná diva s vylepšenou tvárou, bradou i prsiami na to pred pár mesiacmi zrejme zabudla. Aspoň tak sa to javí, lebo Zuzana chňapla po volante svojho gýčového štvorkolesového cukríka, a keďže jej asfaltové cesty boli málo, nečakane vyhodila blinkér priamo do kráľovstva divých zvierat.

Tento záber Plačkovej urobil influencerke veľké problémy.
Zdroj: Instagram

“Novoročná prechádzka autom v pyžame. Pôvodne sme išli len na pumpu, ale tak bola by škoda, aby baby nevideli našu krásnu Čadcu,” pochválila sa kontroverzným záberom z lúky pri lese, kam sa teleportovať nemohla. A tak krásu mestečka na Kysuciach obdivovali nielen Zuzanine “baby”, ale i jej fanúšikovia, ktorí zostali poriadne zaskočení.

“Ale nie autom a po tráve. Úsmev by vás prešiel, keby idú okolo ochranári, vyhláška nehovorí nič? Ale páči sa mi, ako idú ľudia nadávať na motorkárov, ale toto je v poriadku,” soptil Plačkovej online sledovateľ s užívateľským menom xx_lil_schaden_bey_xx.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.