V lete pred rokom Sharon Stone prežívala peklo. Koronavírus tvrdo zasiahol do jej rodiny. Hoci sa na jar 2020 jej milovaná sestra Kelly Stone Singer uchýlila pred nákazou do svojho sídla v Monate, nechodila na žiadne nákupy, nestretávala sa prakticky s nikým, bola len v lekárni, ochorela. Skončila dokonca v nemocnici. Jej stav bol veľmi vážny aj preto, že trpí autoimunitným ochorením lupus.

Zúfalá Sharon publikovala na Instagrame svoje obavy o jej život a vinila z jej stavu tých, čo odmietajú nosiť rúška. „Moja sestra nemá žiadnu imunitu,“ upozorňovala na problém a prosila všetkých, aby nosili rúška aj kvôli takým ľuďom ako Kelly. Publikovala video, v ktorom jej sestra ledva lapá po dychu, a bombardovala telefonátmi guvernéra Montany.

Sharon sa nechala zaočkovať proti kovidu.
Zdroj: instagram Sharon Stone

Nepáčilo sa jej, že sa netestovali zdravotné sestry v nemocniciach a na test nemohla ísť ani jej mama, ktorá prekonala v priebehu pol roka dva infarkty. Podľa vtedajších pravidiel nemala nárok na test, keďže nemala príznaky, hoci bola s chorou dcérou Kelly v kontakte. Na koronu zomrela Sharonina babička...

Absolútna hviezda

Prešiel rok a herečka má celkom iné leto. Kto ju videl prejsť sa po červenom koberci v Cannes, musel žasnúť. Vyzerala naozaj fantasticky, ukazujúc široký úsmev. Pred rokom propagovala nosenie rúšok, dnes bojuje proti antivaxerom.

V marci tohto roka dostala prvú dávku vakcíny proti kovidu a v apríli druhú. Pochválila sa aj videom priamo z akcie a vyzvala ľudí, aby sa chránili tiež. Obdivovateľka Dalajlámu rada uverejnila fotografiu duchovného, ktorý sa tiež dal pred objektívmi zaočkovať.

Cannes si teda Sharon užila s pocitom bezpečia. A bola určite šťastná, veď pozornosť má rada a dokazuje to celý život. Hviezda filmu Základný inštinkt vyniesla na červený koberec šaty Dolce & Gabbana z kolekcie Alta Moda. Na krku jej viseli klenoty značky Chopard. Všetci zabudli, že Sharon má 65 rokov, vyzerala ako víla.

Hviezdou večera bola herečka Sharon Stone.
Zdroj: Profimedia

Zneužívaná

Víla Sharon má však mnoho tvárí – nepatrí k upätým, ktoré nevynesú smeti bez mejkapu, pokojne sa ukáže nenamaľovaná a unavená v posteli. Oproti tomu, čo mama troch adoptovaných synov prezradila vo svojej autobiografii, sú kruhy pod očami maličkosť. Knihu s názvom The Beauty of Living Twice prešpikovala šokujúcimi faktami vrátane toho, že ju so sestrou zneužíval starý otec z maminej strany. Zomrel, keď mala štrnásť.

V knihe tvrdí aj to, že ju režisér pri nakrúcaní slávnej beznohavičkovej scény v Základnom inštinkte oklamal, keď jej tvrdil, že nohavičky nemôže mať kvôli bielemu odlesku, ale nič nebude vidieť. Sharon sa popasovala s mŕtvicou, autoimunitným ochorením či nezhubným nádorom na prsníku.

Nevydarené lásky

Krásna Sharon krvácala aj zo srdca – prvé manželstvo s producentom Michaelom Greenburgom sa skončilo po 4 rokoch. Producent William MacDonald sa kvôli nej síce rozviedol a zasnúbili sa, ale zo svadby zišlo. Snubný prsteň mu vraj poslala kuriérom späť.

Zasnúbená bola aj s asistentom režiséra Bobom Wagnerom. Druhý raz sa vydala za novinára Phila Bronsteina (70). Po niekoľkých potratoch si adoptovali chlapca a zdalo sa, že by mohli tvoriť šťastnú rodinu. Lenže, prišla spomínaná mŕtvica.

Manžel po čase požiadal o rozvod a dokonca si vzal aj syna... Veľká hviezda bola na dne.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.