Hovorí sa, že vo dvojici sa to tiahne lepšie. Naši prominenti, ktorí aktuálne vyrazili do sveta, to zdokonalili – po boku partnera či dieťaťa si nielenže oddýchnu, ale zároveň sa zbavia výčitiek, že ich počas roka zanedbávajú. Od rána do večera sú totiž v pracovnom nasadení a poniektorým vystupujú kropaje na čele aj pre celodenné lietanie okolo detí.

Mnohé známe tváre často nemajú čas na seba, nie to ešte na svoje milované polovičky. Stačí pritom tak málo – ísť k vode za mesto, spoločnými silami zachrániť planétu od odpadkov a tí bohatší - odletieť do blízkych krajín alebo za oceán. Muzikant Ondrej Kandráč (41) svoj deficit hasí v mekke zaľúbencov. Tam zobral krásnu manželku Eriku (36).

„Po náročných, ale krásnych koncertoch ideme trochu načerpať inšpirácie do slnečného Paríža. Samozrejme, aj s manželkou,“ pochválil sa na instagrame muzikant. Ďalší prominenti zase pociťujú dlh voči svojim potomkom. „Vo dvojici sa motkáme po našich milovaných Tatrách,“ hlási herečka Michaela Čobejová (49) s dcérou Táničkou (10). Leto je skrátka ideálne obdobie, ako si vyžehliť resty, alebo sa len tak utvrdiť, že jeden druhého ľúbime.

„Časom zistíte, že sa každý rozhovor točí okolo detí a že ste si ako partneri celkom vzdialení. Aj toto sa môže stať rodičom, ktorí vo víre každodennosti zabudnú na to, že sú spolu, pretože si majú čo povedať, vedia sa spolu zasmiať, milujú spoločné úlety, prelety, nálety,“ upozorňuje aj módna štylistka Babsy Jagušák (29) zavesená na ramene manželovi Dodovi (30) počas ich romantickej plavby loďkou.

 

Kto ďalší si užíva v páre? Pozrite si na nasledujúcich stránkach.