Na narodeninove párty Tv Joj mal síce dobrú náladu, nedalo sa však prehliadnuť, že v poslednom čase poriadne pribral. Najbližší vedia, že nedostatkom pevnej vôle to nebolo.

Keď chce, dokáže to

Hudákova váha je stále ako na hojdačke. Po prvý raz výrazne schudol  v roku 2004, keď prijal ponuku moderovať Dievča za milión. Dokonca si najal trénera a bol nadšený, lebo schudol 12 kilogramov. „Cítim sa veľmi dobre a už by som sa nerád vracal k pôvodnej veľkosti,“ mal veľké predsavzatia. Nečudo, veď s atraktívnejším zjavom začal mať aj viac pracovných ponúk.

Neprišiel o ne, ani keď sa na neho medzičasom zase nalepili kilá. Popularita rástla a pred pandémiou  dokonca absolútne zvíťazil v ankete popularity OTO.

Preto, keď vzápätí zase začal zhadzovať, nechudol kvôli práci. Hecol sa kvoli partnerke. Naštarovala ho jej nevinná veta, aby si vyradil zo šatníka veci, ktoré si už nikdy neoblečie. „A ja si ich už obliekam! Je to fajn, lebo človek ušetrí kopu peňazí za handry,“ chválil sa ďalším chudnúcim úspechom. Vtedy však netušil, čo ho čaká.

Zlé obdobie

Cez lockdown nemal prácu, no mal problémy aj v súkromí.  Na COVID-19 mu zomrel najprv strýko a vzápätí otec. Hudák evidentne tieseň v duši zajedal. V spoločnosti, ani na sociálnych sieťach sa neukazoval, to viac šokoval na  nedávnej jojkárskej párty, keď sa po dlhšom čase ukázal na verejnosti.

Možno sa po prekvapených reakciách zase hecne a začne s chudnutím.