Baran

Môže vás obťažovať istá klebeta. Neberte nič osobne. Skôr než vyvodíte závery, preverte všetky fakty. Okolo vás je nespokojnosť a vtedy majú ľudia sklon hovoriť to, čo nie je vážne. Vyhnite sa konfliktom.
Motto týždňa: „Ak by sa nemenilo počasie, polovica ľudí by nemala o čom hovoriť.“

Býk

Ocitnete sa v novom svete plnom nádeje. Ľudia budú srdeční a budúcnosť sa bude javiť ako príjemná. Úžasný pocit nepotrvá dlho, využite ho naplno. Aj realita môže byť niekedy dobrá.
Motto týždňa: „Jeden skvelý priateľ je vzácnejší než sto príbuzných.“

Blíženci

Hoci je vo vašom okolí množstvo ľudí, cítite osamelosť. Nik nedokáže pochopiť váš názor. Neuveriteľná citlivosť a emocionálnosť vás vedie k samostatnosti. Je načase spoznať nových priateľov.
Motto týždňa: „Tam, kde si všetci myslia to isté, sa veľa nemyslí.“

Rak

Preferujte uvoľnený a bezstarostný prístup. Snaha vyvyšovať svoje nápady nie je múdra stratégia. To by pokazilo veľa vecí. Počúvajte aj názory iných, len tak uvidíte všetky skvelé možnosti.
Motto týždňa: „Geniálny nápad je bezcenný, ak nie je realizovaný.“

Lev

Nekritizujte, kým nemáte lepšie riešenie. Len s istotou dokončíte veľa úloh. Pesimizmus nedá riešenie. Uvoľnite sa a vsaďte na istoty. Podivné odpovede môžu byť najlepším riešením.
Motto týždňa: „Neber nič osobne. To, čo robia iní, nerobia pre teba, ale pre seba.“

Panna

Zvážte racionálny prístup namiesto emocionálneho. Pocity vám môžu priniesť rýchle zmeny nálady – z jedného konca spektra na druhý. Jediná vec, ktorú teraz potrebujete, je rovnováha.
Motto týždňa: „Nie je víťaz, kto bojoval a zvíťazil, ale ten, kto miloval, zradený bol a odpustil.“

Váhy

Možno ste minuli či, naopak, ušetrili viac peňazí. Ak chcete mať šťastie a nie frustráciu, musíte znova nájsť svoju rovnováhu. Je to mimoriadny jav, ktorý určite nehľadajte vo svojej hlave.
Motto týždňa: „Skutočné slzy nestekajú z očí po lícach, pravé slzy stekajú zo srdca po duši.“

Škorpión

Chcete vysvetliť všetko dianie okolo vás v jednom okamihu a svoju skúsenosť považujete za úžasnú teóriu. Už nejaký čas ste však mlčali. Čosi vám bránilo hovoriť. Teraz vás už nič nezastaví.
Motto týždňa: „Neprekračuj oceány pre ľudí, ktorí pre teba nie sú ochotní prekročiť kaluž.“

Strelec

Hravý postoj je vítanou zmenou triezvych a jasných tónov týždňa. Prospešným sa javí i vážne vykonávanie úloh, za ktoré ste zodpovední. Rozhodnutie je na vás. Určite nič neodkladajte.
Motto týždňa: „Ak dávate niekomu všetko a stále to nestačí, tak dávate nesprávnemu človeku.“

Kozorožec

Vyzerá to, akoby vás niekto oblial vodou. Vnútorný elán vymizol. Ide o dočasnú situáciu a váš vnútorný plameň zas vzplanie. Teraz spomaľte a uvoľnite sa. Riešenie problémov prenechajte iným.
Motto týždňa: „Človek trpí vtedy, ak reaguje emocionálne na všetko, čo počuje.“

Vodnár

Radíte iným a pomáhate im nájsť správny smer, často bez ich požiadania. Teraz ste na rade, aby ste sa oslobodili od všetkého a svojmu životu dali nový smer. Venujte sa plánom na najbližšie mesiace.
Motto týždňa: „Nič nám nepatrí. Dokonca i vzduch, ktorý vdýchneme, musíme vydýchnuť.“

Ryby

Máte dar odovzdať skvelé nápady ostatným. Teraz vás niekto môže zmeniť, aby vás naučil niečomu, čo ste nevedeli. Nezabúdajte, že učenie znamená komunikáciu a komunikácia je aj výmena nápadov.
Motto týždňa: „Priateľstvo nie je o tom, kto vás najdlhšie pozná, ale o tom, kto vás nikdy nezradí.“

WWW.VESTI.SK