Pred pár týždňami sa vďaka veľkej televíznej šou stretla na jednom mieste veľká(ex)partnerská štvorka. Práca na Let´s Dance spojila moderátorku Adelu Vinczeovú nielen s jej manželom Viktorom Vinczem, ktorý program moderoval a ona v ňom sedela v porote, ale okolo blondínky sa mihli aj jej dvaja expartneri.

V zákulisí totiž pobehoval večne zaneprázdnený Peter Modrovský, ktorý dohliadal na tanečné kreácie súťažiacich a plynulý priebeh celého projektu. Vesmír to však zariadil tak, že do „rodinnej“ partie nečakane pribudol aj spevák Tomáš Bezdeda. Ten sa na televíznych večeroch ukazoval v role novinára, ktorý spovedá kolegov z brandže.

Svojim ex drží palce

Kombinácia Vinczeovcov s manželkinými dvomi ex pod jednou strechou sa mohla skončiť všelijako, napríklad i spoločnou selfie zainteresovaných. A tak Adela s Viktorom, Tomášom aj s Petrom sa postavili pred selfie tyč a dožičili si „svojku“.

„Moje lásky. Občas si s Viktorom spievame v aute pesničky od Tomáša Bezdedu. Dlhodobo Vikiho trápi, že s ním nikdy nedám takú dvíhačku z Hriešneho tanca, ako som dala s Peťom Modrovským,“ napísala k fotke blondínka a poznamenala: „Ale podstatné je, že aj vďaka vzťahom s nimi som tá, ktorá sa zapáčila môjmu manželovi. Takže – ďakujem, páni, za všetko a vždy vám budeme s Vikim držať palce,“ podotkla na záver Adela s tým, že títo muži jej do života priniesli viac hudby a tanca.

Očami veštice

Selfie fotografia štvorice sa okamžite stala predmetom diskusie. Šarm poprosil jasnovidku Danu Paculíkovú, aby zhodnotila modelov na nej. Sama veštica súhlasila, že sa jej osoby až na „Modráka“ zdajú strojené. „Selfie málokedy poskytne dostatočné informácie reči tela, našťastie sú aj iné odbory ezoteriky odhaľujúce informácie,“ povedala nám Paculíková z vesti.sk s tým, že na dekódovanie a demaskovanie Adely, Viktora, Tomáša a Petra použila aj sofistikovanejšie metódy. Pri ich analyzovaní použila okrem numerológie aj karmickú astrológiu, analýzu mena, priezviska a dokonca i šamanské kódy života.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.