Blízko sestry

Práve sympatická blondínka Klaudia je tá, ktorej náruč môže užialený Filip stískať, koľko bude v tomto náročnom období potrebovať. Podľa našich informácií má žena, ktorá pracuje ako zástupca značky mobilných telefónov u nás, najbližšie k svojmu synovcovi. „Bude na neho teraz dohliadať a starať sa o neho,“ tvrdí náš zdroj. Klaudia okrem toho vlastní nehnuteľnosti neďaleko bytu svojej nebohej sestry, a tak to za chlapcom nebude mať ďaleko.

Otázne je, aký je vlastne vzťah Filipa s jeho biologickým otcom Mariánom Mayom Varhaníkom a či ho ovplyvnili dávne nezhody rodičov. Herečka sa s hudobníkom kedysi dosť drsne naťahovala pre starostlivosť o syna. Ani Varhaník príležitosť vyjadriť pár slov na adresu matky svojho dieťaťa pre Šarm nevyužil.

Herečkina staršia sestra Klaudia sa postará o synovca.
Herečkina staršia sestra Klaudia sa postará o synovca.
Zdroj: facebook/c.p.

Myslela na budúcnosť

Herečka Petöová napriek nepriaznivej životnej vyhliadke nezabudla myslieť na budúcnosť. Ešte pred svojou smrťou stihla zrealizovať kúpu dvoch bytov v bratislavskom Starom Meste. Na Jakubovom námestí si najskôr zaobstarala prvý byt ešte v roku 2017 a len niekoľko mesiacov pred svojím skonom nakupovala opäť. Obe nehnuteľnosti sídlia na tej istej adrese.

Čo viedlo Silviu k tomuto rozhodnutiu, nevedno, ale do úvahy prichádza niekoľko scenárov. Umelkyňa lipla na svojom synovi a videla sa v ňom. Nie je preto vylúčené, že jeden z bytov zamýšľala ako priestor, odkiaľ mladý muž s maturitným vysvedčením v ruke vstúpi do reálneho života. Mohol si tam vybudovať svoje útočisko, mostík do nového, ešte neprebádaného sveta dospelých. A zároveň mať starostlivého rodiča nablízku.

Sisa vlastnila dva byty v bratislavskom Starom Meste. Ten druhý kúpila len niekoľko mesiacov pred svojou smrťou.
Sisa vlastnila dva byty v bratislavskom Starom Meste. Ten druhý kúpila len niekoľko mesiacov pred svojou smrťou.
Zdroj: Google Street View

Ďalšou alternatívou môže byť, že herečka si chcela svoje súkromie, do ktorého nedala len tak hocikomu nahliadnuť, rozšíriť. Byty sa totiž nachádzajú na rovnakom poschodí a ich spojenie by nemuselo byť veľkou technickou prekážkou.

Centrum hlavného mesta je okrem toho ideálna príležitosť na investíciu, a keď sa naskytne dobrá príležitosť, kto by ju nevyužil? Prenájmy, najlepšie tie krátkodobé cez rôzne online portály, totiž takisto nie sú na zahodenie. Nech už pohnútky Petöovej boli akékoľvek, isté je, že všetky smerovali k tomu, aby bolo postarané o jej milované dieťa. Sisa svojho Filipa síce z materiálnej stránky zabezpečila, ale to, čím by ho zahrnula oveľa radšej – materinskú lásku – mu už dať, bohužiaľ, nemôže.

„Veľmi chcela žiť. Ešte aj tie parochne si chodila vyberať do Viedne, aby v nich vyzerala dobre a najmä prirodzene – aby nikoho svojím trápením neobťažovala. Bude nám strašne chýbať,“ uzavrela herečkina známa.

11. 06. 2019

Anketa
Chodíte na pravidelné prehliadky k lekárom špecialistom?
  • 77%
  • 23%