Hektolitre potu v posilňovni, brokolica na tanieri, či „push-upka“ na hrudi. Zuzana Vačková zase zasadla do zubárskeho kresla. A zdá sa, že sa nebojí nielen dentistu, ale ani plastického chirurga.

Radikálne zmeny

Zuzka Vačková sa s príchodom polstoročnice rozhodla prehodiť platňu na svojom životnom gramofóne.  Okrem naťahovania si svalov sťaby jogínka, zmenila aj svoju stravu. Klasika – viac zeleniny, menej nezdravých jedál a k tomu veľa pohybu. Nielen vo fitnescentre. Schudnutá herečka podľa záberov z jej Instagramu našla čaro vylepšovania svojej kondičky aj v túlaní sa po horách.

Turistika vo Vysokých Tatrách s prekrásnymi výhľadmi na našu krajinu, spálené kalórie a pocit, že človek urobil pre seba dobrú vec. Nevyčarí vám to úsmev na tvári? Nuž práve pohľad na Zuzkine vycerené zúbky odhaľuje holú pravdu – Vačková bola u zubára.

Hollywoodsky úsmev

A nešlo o obyčajnú preventívku! „Dala som si urobiť novú sklovinu. Horné aj dolné zuby mi zbrúsili,“ priznala Šarmu sympatická umelkyňa s úsmevom á la Hollywood, ktorá vraj starostlivo vyberala hlavne odtieň zúbkov. „Vybrali sme taký, ktorý bol prirodzený,“ dodala s úsmevom šarmantná blondínka, ktorá bola na nedávnej spoločenskej akcii vďaka svietivému chrupu neprehliadnuteľná.

Zuzana Vačková kedysi.
Zuzana Vačková kedysi.
Zdroj: Archív

Zuzana priznala, že pôvodne zvažovala strojček, ale nakoniec názor zmenila. Vďaka tomu je zmena viditeľná hneď. „Robili mi to asi na štyrikrát a s výsledkom som veľmi spokojná,“ povedala nám hviezda divadla La Komika, ktorá si však povzdychla, že to nebola lacná záležitosť. Podobný zákrok sa neráta v stovkách eur, ale poľahky sa prehupne do tisícok. „Bola to finančne náročnejšia investícia,“ priznala herečka.

Ťahá nás za nos?

Natíska sa však otázka, či je ústna dutina jediná vec, ktorá prešla „refrešom“. Otázniky vyvoláva aj Zuzkin nos. Pri porovnaní záberov z minulosti sa zdá, že teraz vyzerá inak. Orliemu zraku neujde, že pod nosnou prepážkou, priamo medzi ľavou a pravou dierkou, sa zračí akási malá jazvička. Nie je vylúčené, že ide len o mimickú záležitosť, pokrčenú pokožku pri herečkinom nezameniteľnom úsmeve, ale… Nie je za tým predsa len ostrie noža?

„Nepodstúpila som žiadne iné korekcie. Takýto nos mám od narodenia. Neviem, čo tam vidíte,“ dušuje sa rozveselená Zuzana. Či teda zapiera nový nos medzi očami, alebo len pôsobí inak nad zvodnými ústami, vie len ona sama.

Kto sa zdravšie stravuje, pokojne si aj v päťdesiatke môže zavesiť na sociálnu sieť fotku odhaleného tela.
Kto sa zdravšie stravuje, pokojne si aj v päťdesiatke môže zavesiť na sociálnu sieť fotku odhaleného tela.
Zdroj: archív z.v.
Anketa
Veríte, že má Zuzka svoj vlastný nos?
  • 40%
  • 60%