Nežijeme preto, aby sme jedli, ale jeme preto, aby sme žili. Jedna stará známa veta v sebe ukrýva obrovský kus pravdy. Treba nájsť správny a najmä vyvážený konsenzus, ktorý má každý z nás nastavený inak. Dnes nie je žiadny problém zaguľatiť sa z kalorických porcií rýchleho občerstvenia, ale ani vyziabnuť na asexuálnu dážďovku.

Problém je, ak sa z jedla stane nepriateľ s fatálnymi následkami. Takýto čierny scenár sa, bohužiaľ, nevyhol rodine obľúbenej herečky Anny Šiškovej (59), ktorá o bolestivej strate jej člena po prvýkrát prehovorila verejne.

Bol to šok

Charizmatická blondínka sa za svojich pár kilogramov navyše vôbec nehanbí. Vyzerá vďaka nimi šmrncovne a žensky. A hoci kamery jej na tele ešte k tomu čo-to umelo dorysujú, Šišková si z toho hlavu nerobí. A vie prečo. V minulosti sa totiž musela vyrovnať s oveľa závažnejšími situáciami vo svojom živote, ktoré súviseli s váhou. Nie však s tou jej.

„Áno, moja neter bola chorá. Trápila ju bulímia a, bohužiaľ, zomrela. Je to veľmi smutné a nechcela by som o tom už hovoriť,“ povedala Šarmu herečka so zlomeným hlasom. Hrôza poznačila aj Ankinu staršiu dcéru Dorotu Nvotovú (36), na ktorej kedysi tiež hrkotali kosti. „Pamätám si tú smrť, boli sme v šoku,“ napísala nám herečka, speváčka a známa svetobežníčka.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.