Obľúbená komička sa pred rokmi až po uši zamilovala do francúzskeho publicistu Matthieua Darrasa (39). Pár tvorili od roku 2009 a napriek tomu, že neboli permanentne spolu, keďže Petrin manžel často cestoval, harmonický vzťah im vraj mohol každý závidieť. Šťastnej dvojici sa narodili  aj dvaja krásni synovia – Simon (8) a o dva roky Félix (6), a preto viacerých prekvapilo, že sa pred dvoma rokmi manželia zrazu rozhodli ísť každý vlastnou cestou a dohodli sa na striedavej starostlivosti.

EXKLUZÍVNE: Dominika Cibulková nás pustila do svojej kúpeľne. Šokovala tým, čo v nej nenájdeme!

Bývalej láske je koniec.
Zdroj: Emil vaško

Porazený Maroš Šefčovič trávil večer pred 1.kolom volieb so známym hercom

Prečo mlčala

Petra má už dlhšie priateľa Juraja, ktorý má tiež dve deti z predchádzajúceho vzťahu. O ňom však nechce rozprávať, vraj by sa mu to veľmi nepáčilo. O svojom rozchode tiež prehovorila takmer po dvoch rokoch. Čoho sa tak veľmi bála? „Priznám sa, tým, že som známa osoba, jediné čoho, som sa desila, bolo, aby sme svoje problémy  neprepierali na verejnosti. Ja to neuznávam a nepáči sa mi to. Pozerám sa na súkromné veci s veľkým rešpektom, človek, ktorý je v telke, nemusí vykrikovať svoje ťažkosti. Okrem toho, dospelí to nejak prežijú, ale deti trpia. Deti milujú oboch rodičov a nevedia asi alebo ťažšie chápu, čo sa deje.“

Petra Polnišová s deťmi a priateľom.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Helena Vondráčková o dramatickom rozvode svojej netere: Slová, ktoré tnú do živého

Pomôže „venčenie“

Jej synovia sú vraj poriadne živí a niekedy rodičia majú čo robiť, aby ich ustriehli. „Mám pocit, že deti chodia do puberty už v tomto veku. Aj malé dieťa si už vytvára vlastný názor a začína veci riešiť zo svojho pohľadu a pozície. Dokonca niekedy neviem reagovať na ich argumenty. Je to zaujímavé obdobie, pretože sú to už malé osobnosti, ktoré sa snažia presadiť si veci svojím spôsobom. To už nie sú bábätká, ktoré potrebujú opateru, ale osobité bytosti a ja sa to učím  rešpektovať. Samozrejme však, že aj drzáčia a ja sa pobijú,“ smeje sa tmavovláska, ktoré zavtipkovala, že pomáha, ak ich ide „vyvenčiť“ ako chrtov.

S novým priateľom Jurajom.
Zdroj: Dávid Duducz

Najväčší dar

Najmä mladší syn vraj herečku niekedy dostane do situácie, z ktorej nevie  vykorčuľovať. „Félix ma také existenčné otázky. Má sklony riešiť smrť a život a čo je po tom. Tak sa ma s obľubou pýta, kedy asi umriem a že ako to bude prebiehať, aby bol pripravený. Alebo sa ma opýta, či Ježiško vie, že neexistuje… To už mi zamrzol mozog, čo vlastne na to povedať? Dáva mi otázky, na ktoré neviem odpovedať. Vtedy poviem, že ja odpoveď neviem, ale že oco je chalan a rozumie týmto veciam lepšie. Obe deti riešia aj to, či existujú nadprirodzené bytosti a duchovia a ich argumenty, že čo je a čo nie je na svete, sú veľmi vtipné. Už len tak sedieť s nimi a rozprávať sa je veľkiá zábava,“ hovorí nadšene.

Petra je skvelá komička.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Komička sa teší aj z toho, že synovia sú bilingválni, pretože od mala sa s nimi rozprávala po slovensky a ich otec po francúzsky. „Oni to majú v sebe a nepovažujú  ani francúzštinu za cudzí jazyk. Tým, že žijú na Slovensku, slovenčinu majú  prirodzenú. Chodili do slovenskej škôlky a teraz do francúzskej školy. Je to najväčší dar, aký sme im mohli dať.“