Zdá sa, že Petra Polnišová nie je tvárou jednej z bánk len tak náhodou. Herečke doma visia kľúče hneď od troch nehnuteľností a garáže. No keď treba, vie prejaviť svoju veľkodušnosť aj voči iným. Len pol roka po tom, čo sa so svojím priateľom Jurajom Brockom nasťahovali do svojho najnovšieho rozľahlého bytu v bratislavskom Starom Meste, došlo na rovnakej adrese k ďalšiemu premiešaniu vlastníkov. Tentoraz škatule vykladala Polnišovej dobrá kamarátka a kolegyňa Henrieta Mičkovicová. A nie je vylúčené, že na odporúčanie samotnej „televíznej investorky“ Petry.

Celebritní susedia

Šarmantná tmavovláska si so svojím partnerom Alexandrom Bártom kúpili byt rovnakým dielom pred pár týždňami. Podľa katastra nehnuteľností sa tak stalo začiatkom októbra. Verejne dostupný výpis z listu vlastníctva uvádza, že by malo ísť rozlohou o menšiu nehnuteľnosť v porovnaní s tou, ktorú má Polnišová so svojím priateľom Brockom. Metrážou sa približuje k 158 štvorcovým metrom a nachádza sa na druhom poschodí. Podľa všetkého si dámy môžu poklebetiť pri káve, kedykoľvek budú chcieť. Petra totiž býva na prvom poschodí a k svojej kolegyni to má pár schodov nahor. Platí, že aj partneri umelkýň, herec Bárta a podnikateľ Brocka, si môžu dať pohárik drahého koňaku. Skrátka, celebritní susedia z milionárskej štvrte.

Herecká dvojica mení adresu. Investovali do rozľahlého bytu.
Herecká dvojica mení adresu. Investovali do rozľahlého bytu.
Zdroj: Norbert Skaličan

V dobre spoločnosti

Oblasť, kde bytový dom stojí, sa nachádza vo veľmi lukratívnej časti hlavného mesta. V okolí sa nachádzajú veľvyslanectvá Talianska, Holandska, Brazílie, Ruska, na skok je to aj do prezidentskej záhrady Zuzany Čaputovej. Ak by sa umelcom málilo hereckého chlebíka, môžu prejsť cez cestu a po pár krokoch prídu k vile, kde vo veži má súkromné divadlo ich ďalší kolega – Maroš Kramár. A účet za tento komfort? Približne 450 000 eur!

Pokračovanie príspevku je na nasledujúcej strane.