Aj ona je príkladom ženy, u ktorej platí, že vek je len číslo. Energiou strčí milovníčka motoriek a vodných skútrov do vrecka aj tínedžerky.

„Jedna z mála vecí, ktoré som nestihla, je piloťák,“ priznala nám na margo fotografie, kde sedí v pilotnej kabíne a vyzerá, že riadi lietadlo. „Keďže mám narastené úplne úžasné krídla, tak mi niekedy kamaráti dajú podržať takto trošku krídla lietadla...“ vysvetlila herečka, ktorá chodieva s partiou skákať s padákom.

Hrabem sa k pilotovi

„Do kokpitu som sa pokojne natlačila aj v dopravnom lietadle, keď sa dalo. A keď som bola v Afrike, tak som pomáhala pilotovi desaťmiestneho lietadielka, lebo som nemala celkom istotu, či prídeme tam, kam chceme. Takže keď sa dá, hrabem sa k pilotovi, áno,“ povedala.

Na pilotné skúšky už nemyslí. „Mentálne by som to už nedala, je to naozaj veľmi zložité, ja mám pokoru. A myslím, že by to aj bola drahá ,sranda‘ na prípadný omyl,“ dodala so smiechom. Jana Hubinská sa však pustila s chuťou do toho, čo jej ide na sto percent. Pracuje na nových duetách s Jánom Berkym, Adrienou Bartošovou a inými, z ktorých by mala rada cédečko.

FOTO JANY HUBINSKEJ V KOKPITE SI POZRITE VO FOTOGALÉRII.