Dominika, ktorá hviezdi v markizáckych Oteckoch, mala vďaka nakrúcaniu pracovné leto, ale stihla si aj oddýchnuť. Bola s kamoškami v Chorvátsku a  s rodičmi a so sestrou v Grécku. „Boli to úplne rozdielne dovolenky, ale som rada, že som bola aj s rodinou, keďže počas roka som s nimi málo. Napriek tomu, že som musela aj veľa natáčať, bolo to skvelé leto a škoda, že sa už končí,“ povzdychla si. Leto bolo o to krajšie, že herečka je zase zamilovaná.

Dominika mala pracovné leto, no stihla aj dovolenku v Grécku spolu s rodičmi.
Dominika mala pracovné leto, no stihla aj dovolenku v Grécku spolu s rodičmi.
Zdroj: Archív,

Opäť je to herec

V minulosti tvorila Dominika pár s hereckým kolegom Lukášom Dózom. Ich vzťah trval dlhých sedem rokov, no namiesto očakávanej svadby prišiel rozchod. Aj keď od  krachu vzťahu prešli už viac ako dva roky, Dominika doposiaľ o žiadnom inom mužovi oficiálne nehovorila. Až teraz. „Áno, mám priateľa. Som spokojná a šťastná. Máme už v pláne aj spoločné bývanie,“ priznala sa a prezradila, že ho našla v SND.

Klebetí sa, že jej láskou môže byť kolega z SND Richard Autner. Ona to však nepotvrdila.
Klebetí sa, že jej láskou môže byť kolega z SND Richard Autner. Ona to však nepotvrdila.
Zdroj: Archív

Aj keď sa väčšina hereckých párov po rozchode bije do pŕs, že už by už nechceli partnera z fachu, u Dominiky to teda neplatí. „Je opäť z mojej brandže a je to kolega z divadla. Sme spolu len pár mesiacov, takže je to pomerne čerstvé,“ skonštatovala, meno však prezradiť nechcela. Pred časom sa však objavili jej spoločné fotky s hercom Richardom Autnerom, ktorý hrá nielen v SND, ale aj v Oteckoch. Či však ide naozaj o neho, alebo už má iného, herečka nepotvrdila.

Unavená gaučaňa

Dominika sa, naopak, nikdy netajila tým, že ju muž dokáže zbaliť svojím humorom. Potvrdila, že aj na svojej novej láske si najviac váži, že ju vie rozosmiať. Výhodou určite je aj to, že ako herec toleruje jej časovo náročnú prácu.

Mrcha Sisa vraj bude mať v Oteckoch čoraz väčší priestor.
Mrcha Sisa vraj bude mať v Oteckoch čoraz väčší priestor.
Zdroj: Instagram

„Počas celého leta som veľa točila. Mám pocit, že moju postavu začali scenáristi teraz dosť rozpisovať. Linky, ktoré mi vymýšľajú, ma bavia, aj celý štáb sa na Sise smeje. V nových častiach som stále bláznivá a drzá, dokonca mám pocit, že ešte horšia, než som bola doteraz.“ Hrať vtipnú mrchu ju vraj veľmi baví, ale zároveň aj unavuje. „Veľmi to vyčerpáva, pretože točíme veľa obrazov za sebou a tá postava je fakt energická, takže niekedy prídem domov, len sa vyvalím na gauč a hneď spím,“ uzavrela so smiechom.