Mal to byť veľký deň, keď další člen prominentnej rodiny vstúpi do umeleckého sveta. Lenže spevácku premiéru Tamary Kramárovej (19) po boku populárnej skupiny HEX odrazu zatienili palcové titulky v novinách patriace jej otcovi a hercovi Marošovi Kramárovi.

Ten sa v šou Inkognito dotýkal zadku maskérky Martiny Glaser, a hoci sa ho vizážistka verejne zastala, známy činoherník obišiel s prudkou dávkou kritiky so sexuálnym podtónom. Kramára mrzí, že pri rozbehu dcérine kariéry jej nechtiac urobil medvediu službu.

 

“To ma osobne veľmi mrzelo, že moja nezmyselná a nafúknutá kauza zatienila zrovna v deň premiéry Tamarkinu skladbu. Ľudsky ma to zamrzelo, ale čo sa dá robiť. Taký je život,” povzdychol si pre Šarm Kramár. S maskérkou sa dobre pozná a ide vraj o nafúknutú záležitosť. Kritici to vidia inak, tvrdia, že išlo o sexuálny harašment, či znevažovanie žien, ktoré do civilizovaného sveta nepatrí. Kauzu zachytila aj Marošova exmanželka a Tamarina mama Nataša Nikitinová. “Záujem fanúšikov si to nájde, jedna téma i druhá téma. Nič z toho nebolo plánované, takže všetko berieme tak, ako to ide a vysporiaduvame sa s tým do radu,” povedala nám Nikitinová a rovnako ako herec, aj ona našla viac slov o hudobnej spolupráci svojej dcéry s hexákmi.