Agáta Hanychová a Jaromír Soukup sa už vyše mesiaca tešia zo svojej spoločnej dcérky. Agáta sa už prispôsobila situácii, že je z nej trojnásobná mamina, ale zdá sa, že u nich doma všetko funguje v pohode. Hanychová si pochvaľuje, ako sa jej staršie deti Kryšpín a Mia zmenili, ako rýchlo dospeli a ako sa obaja predbiehajú, kto z nich bude varovať Rozárku.

Soukup na Rozárke nešetril, pozrite tú výbavičku! FOTO

A nezaostáva ani Soukup. Svojho partnera Jaromíra si Agáta nevie vynachváliť, o "svoje holky" sa stará naozaj príkladne stará. Agáta má nakúpené aj navarené, aby sa mohla venovať malej dcérke. Napokon, chválou na adresu Agáty nešetrí ani Jaromír, ktorý po tom, čo bol pri pôrode, s hrdosťou skonštatoval, že Agáta je statočná ženská, a želá si, aby ich spoločná dcérka po nej zdedila krásu a tiež aj tú statočnosť.

FOTO Pozrite, aké pôrodné dostala Agáta od Soukupa

Jaromír svoje dievčatá zahŕňa nielen pozornosťou, ale aj im dopraje. Agáta sa nedávno podelila o zábery z dcérkinej izbičky a výbavičky, a veruže sa bolo na čo dívať. Malej Rozárke všetko prichystali ako pre princeznú, veď pozrite FOTO v GALÉRII. A teraz sa Agáta pochválila tým, aké "pôrodné" dostala od Soukupa za narodenie dcérky, veď pozrite v pokračovaní článku na ďalšej strane.

Čo dostala Agáta od Sukupa za Rozárku? Čítajte!>>>