Z Agáty Hanychovej je už vyše dvoch mesiacov trojnásobná mamina. Hoci Agáta je povestná svojou takmer nevyčerpateľnou energiou, starostlivosť o tri deti, navyše aj menej spánku kvôli bábätku jej dáva zabrať, čo sa zákonite prejavilo aj na jej vzhľade. Agáta zverejnila na sociálnej sieti svoju fotku bez retuše a filtrov, ku ktorej napísala len stručné: "Vrásky z lásky."

Áno, Agáta konečne ukázala svoju pravú tvár, bez príkras, takú, aká je v skutočnosti, no takú reakciu fanúšičiek asi nečakala.  Agátine vrásky sú totiž to posledné, čo by jej sledovateľkám na nej prekážalo. Naopak, zodli sa, že materstvo jej nesmierne prospieva. „Tá spokojnosť , čo z vás ide. A ten pokoj a pohoda vás rozžiarili. Už žiadny filter, ste nádherná,“ napísala jedna zo sledujúcich. „Agáta, vy ste po tom bábätku skrásneli, a hlavne ste zabudli ‚kačera'. A takto vám to pristane viac. Už sa k nemu nevracajte,“ podotkla ďalšia fanúšička.

Agáta na FOTO bez retuše a filtrov!

"Sluší ti to Aguš. Botox po skončení dojčenia si nedávaj, si mega krásna," vystrúhala poklonu Agáte ďalšia zo jej fanúšičiek. Faktom je, že Agáta za posledný rok prešla výraznou premenou, a to najmä vďaka vzťahu s jej súčasným partnerom Jaromírom Soukupom, s ktorým oslávila presne prvé výročie. A že toho spolu za ten rok stihli... Agáta sa so svojimi fanúšičkami podelila o intímne momenty zo súkromia počas tohto roka, čítajte v pokračovaní článku na nasledujúcej strane.

Agáta o tom, ako sa dali so Soukupom dokopy. Čítajte! >>>