V januári sme priniesli informáciu, že moderátorka a modelka Jasmina Alagič sa ocitla na zozname dlžníkov v známom petržalskom bytovo- administratívnom komplexe. To, že niekoľko mesiacov nezaplatila preddavky do bytového fondu, vysvetlila vtedy takto: „Nevšimla som si to, lebo suma, ktorá odchádza každý mesiac, nie je veľmi výrazná. Mala som zlé bankové spojenie, pretože sa menili čísla účtov v správcovskej spoločnosti, a tak moje úhrady odchádzali na starý, neaktuálny účet. Poplietlo sa to a nezaregistrovala som to hneď. Len čo som si to však všimla, hneď som to napravila a už je všetko v poriadku.“

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
Zdroj: Emil Vaško

EXKLUZÍVNE FOTO: Rytmus a Jasmina Alagič nachytaní spolu v byte! Pozrite sa, ako dvojica trávila čas

Prízvukovala, že finančné suchoty za touto nepríjemnosťou netreba hľadať. V tom čase sa už o moderátorke módnej televízie pošuškávalo ako o horúcej adeptke na moderátorku SuperStar. S odstupom štyroch mesiacov sa život krásky rapídne otočil – dostala lukratívny post, dovtedajšieho priateľa vymenila za Patrika „Rytmusa“ Vrbovského (41) a bývanie v petržalskej novostavbe za jednu z najluxusnejších adries v Bratislave.

Týmto bozkom dvojica verejne potvrdila svoju lásku po tom, ako sme priniesli fotografie z ich spoločnej noci a raňajok.
Týmto bozkom dvojica verejne potvrdila svoju lásku po tom, ako sme priniesli fotografie z ich spoločnej noci a raňajok.
Zdroj: Instagram

Na tento zážitok Dara nikdy nezabudne! Nepríjemné prekvapenie, čo zažila v Bratislave, sa totiž netýkalo iba jej, ale aj dcérky

Zachraňovali majetok?

O tom, že Jasmina býva v petržalskej novostavbe, sa hovorilo už začiatkom leta 2016. „Chodievala do našej kaviarne s priateľom, ktorý netajil, že tu má byt, ale ona sa k nemu príliš nepriznávala, len on sa chválil vzťahom s ňou,“ dozvedeli sme sa od čašníčky v miestnej kaviarni. Až doteraz moderátorka iný vzťah nezverejnila, akoby sa za predošlého priateľa hanbila. Možno preto, že spomínaný muž bol v policajnej akcii Gondola v lete 2016 zatknutý a pár mesiacov si posedel vo vyšetrovacej väzbe. Na výpise z katastra nehnuteľností vidieť, že Jasmina sa stala majiteľkou bytu v spomínanej petržalskej novostavbe v apríli minulého roku. Dá sa teda predpokladať, že vtedajší priateľ s pochybnou povesťou priradený do skupiny Piťovci v snahe ochrániť svoj majetok, byt na moderátorku prepísal. Na poštovej schránke v petržalskej novostavbe je stále meno moderátorky, ale aj meno a názov spoločnosti muža, ktorý sa označoval za jej priateľa.

Na poštovej schránke v petržalskej novostavbe je stále menovka Jasminy a meno a názov firmy jej údajného bývalého priateľa.
Na poštovej schránke v petržalskej novostavbe je stále menovka Jasminy a meno a názov firmy jej údajného bývalého priateľa.
Zdroj: Archív

Alena Heribanová v otvorenom rozhovore: Moje slzy nikto vidieť nemusí

Dramatické zmeny v rodine exsuperstaristky Martiny Šindlerovej. Čakajú ju ťažké dni!

TEHOTNÁ? Kristína Farkašová sa vydala a na otázku, či čaká dieťatko, odpovedala toto...