Asi chce guráž ísť do vzťahu s výrazne mladším mužom, najmä v našej konzervatívnej spoločnosti. Považujete sa za odvážnu ženu?

Myslíte to tak, že búram hranice konvenčnosti u nás? Áno, ale pozrite sa, robila som to vždy. Môj prvý muž bol jordánsky lekár, ktorý u nás študoval. V tej dobe bolo nemožné mať takýto vzťah. A vidíte, vzala som si ho, všetky baby mi ho závideli, pretože bol veľmi pekný a jednoducho skvelý. Potom som spôsobila rozruch, keď som bola s Radkom, o dvadsať rokov starším, idolom všetkých žien. A teraz, čo čert nechcel, o tridsaťdva rokov mladší muž. Nebolo to plánované, no stalo sa (smiech). Ale mám sa dobre, užívam si život.

Mám rada hriešnych mužov

Vôbec ste o tom nezauvažovali či je taký vekový rozdiel v poriadku? Pochybovali ste, či do toho ísť?

Viete čo? V poriadku by to nebolo, keby mal pätnásť a bol pod zákonom. Nikdy som nemala pochybnosť, veď to je jeho problém, nech ide k očnému (smiech). A o sebe nepochybujem. Viem, ako vyzerám, vidím sa v zrkadle. Viem, aká som – vtipná, šarmatná, obetavá, ale aj komandant. Poznám svoje vlastnosti. A každý muž má predsa možnosť výberu. Nikoho nepriväzujem o nohu k stolu, aby zostal.

Herečka Hana Gregorová šokuje: Mávam predtuchy a navštevujem veštca. Čím ju prekvapil?

My ženy máme v sebe veľkú dávku pochybností úplne o všetkom a jednu vec dokážeme rozobrať zo všetkých strán. Vy tento typ asi nie ste. Keď príde za vami kamarátka s tým, že si nedôveruje, čo jej poviete?

V prvom rade tomu nerozumiem. Myslím si, že ženy by o sebe nemali pochybovať, mali by sa vždy snažiť vyzerať pôvabne, chodiť upravené, provokovať mužov a koketovať.

Slová Andyho Krausa, ktoré by ste nečakali.Prekvapí manželku?

Povedal vám váš partner, čím ste ho okúzlili? Prečo sa do vás zamiloval?

Tak asi uňho bude nejaká deviácia, že je na staršie (smiech). Chápete, z desať miliónov voľných žien ho stretnem práve ja? Asi to je osud. V poriadku to v rámci spoločenského vnímania pravdepodobne nebude, ja neviem… Ale mne to príde v poriadku. Len aby si to ostatní správne vysvetlili – nefinancujem ho, ani na neho neprepisujem majetky, ako sa niektorí vyjadrili. Mimochodom, psychológovia tvrdia, že takýto vzťah určite nie je o sexe, ale o peniazoch. Ako som už raz povedala, nech tí páni odborníci vrátia diplom.

Petra Polnišová exkluzívne prehovorila o tom, ako zvláda krízu vo vzťahu

Prezradíte svoj recept na získanie a udržanie si muža?

Som aj do koča, aj do voza, ale chlap zo mňa nikdy nemohol mať pocit, že si mnou môže byť úplne istý, že som oddaná. Nikdy! Kedysi sa ma pýtali, či nežiarlim na Radka. Povedala som, že určite nie, ON predsa musí žiarliť na mňa. Argumentovali mi tým, že všetky ženy ho obletujú a ponúkajú sa mu. A ja na to: A čo ja? Pozrite sa na mňa! Vždy to musíte otočiť vo svoj prospech.

Je to naozaj vážne! Jakub Prachař už svoju tehotnú ženu nesprevádza ani ku gynekológovi

Vy by ste mali učiť ženy sebavedomiu.

Asi by som ich mala koučovať. Lenže koľkokrát som povedala kamarátkam, čo majú robiť, a ony nakoniec zlyhajú, nedotiahnu to do konca. Pochopila som, že keď sa s niektorými vlastnosťami nenarodíte, je to ťažké. Ja som sa narodila s darom veľkej dávky zdravého sebavedomia, aj moja mama bola taká. Síce sa viem skloniť, ale nie ohnúť! Mám v sebe hrdosť a prekáža mi, keď ju niekto nemá, keď sa zhadzuje, či už je to v takom alebo onakom vzťahu.

Soňa Müllerová: Život ma už naučil, že každý vzťah je lotéria

V čom podľa vás robia ženy chybu vo vzťahu k mužom?

Hlavne veľmi okato lipnú na svojom mužovi. Teda niektoré. Veď rozchádza sa a rozvádza milión párov... A čo? Je to hrozné, ale treba to rozchodiť. Málokedy sa so mnou niekto rozišiel, ale keď už to hrozilo, vždy som to urobila tak, aby to vyzeralo, že ja som ho poslala k vode. Trošku som plakala do vankúša, ale ten chlap to nikdy nevidel! Chodila som so vztýčenou hlavou a prechádzala som sa so štyrmi ďalšími mužmi tak, aby to videl. Musela som predsa demonštrovať svoje víťazstvo. A toto funguje úplne super, oni potom neskutočne žiarlia. Minule prišla kamoška, ktorú podvádza manžel. Našiel si takú metlu, nie peknú milenku. Tak som jej povedala: Choď niekam, zober si pekného chlapa, trochu sa s ním pošpacíruj, nech sa mu to donesie, a uvidíš, že hneď pribehne. A pribehol. Fakt to funguje.

Kariéra cez posteľ: Robia ju aj muži a v šoubiznise sa im darí. Aj v tom slovenskom...

Použili ste túto fintu aj na niektorého zo svojich manželov?

Zabralo to aj pri mojom prvom mužovi, keď sme spolu ešte len chodili. Raz sme sa veľmi pohádali a on, že to je koniec a ja na to O. K. Vedela som, že v internáte je večierok zahraničných študentov, tak som sa nahodila a šla som tam... Pozerala som sa, nebol tam, ale videla som jeho kamarátov. Prišiel po mňa tancovať černoch, v tom šere bolo vidieť iba košeľu, ale ja som sa s ním vykrúcala, smiala sa a videla som, že sa na mňa jeho kamaráti pozerajú. Potom som sa nenápadne vytratila a išla som domov. Na druhý deň hovorím mame: Určite zavolá. Ona sa už možno aj tešila, že som sa s ním konečne rozišla, ale o druhej už zvonil telefón. Povedala som jej, nech povie, že nie som doma. Potom zavolal druhýkrát a vyčítal mi, že som sa bola zabávať. Tak som mu povedala, že moment, veď my sme sa rozišli… Potom sme sa stretli a bolo vybavené (smiech).

Zajačik: Vychutnajte si sexi víkendovú poviedku, ktorá vo vás prebudí vášeň

Vy ste niekedy žiarlili? Alebo možno teraz, v tomto vzťahu?

Nežiarlim, vždy som si bola sama sebou istá. Buď ste si istí sám sebou, alebo dovidenia.

Viete si pri sebe predstaviť rovesníka alebo staršieho muža?

Asi nie. Niektorí starší muži sa o seba veľmi nestarajú. A iné je, keď spolu zostarnete. Ja som vždy dbala na to, aby bol môj muž stále pekne oblečený, vyvoňaný, mal urobenú manikúru, pedikúru, žiadne zbytočné chlpy v nose či v ušiach. Takto sa o seba moji rovesníci väčšinou nestarajú. Ja sa predsa takisto o seba starám.

Herečka Hana Gregorová šokuje: Mávam predtuchy a navštevujem veštca. Čím ju prekvapil?

Premýšľali ste po smrti Radka Brzobohatého nad tým, že by ste ešte chceli niekoho pri sebe?

Myslela som si, že po Radkovi už nebude nikto. Keď začal so mnou Ondřej koketovať, dostala som záchvat smiechu a pýtam sa ho: Vy viete, koľko mám rokov? On, viem, no a čo? Tak sa ho pýtam, aké no a čo? Veď by ste mohli byť môj vnuk (smiech). Ale na druhej strane, keď to jemu neprekáža, prečo by malo mne. Veď mne to môže len a len lichotiť.

Ako reagovali vaše deti na mladšieho partnera?

Keď sme s Ondřejom spolu začínali, hovorila som dcére, že som si myslela, že má štyridsať a on má tridsaťjeden. Na to mi povedala: No a čo? A môj syn mi povedal: Mami, ty si krásna, čo chceš mať pri sebe nejakého starého deda (smiech)? Môj syn je nekritický...

Hana Gregorová prezradila pravdu o mladom milencovi. Pre TOTO nám vzťah funguje

Vraj ste sa dali omladiť…

To sú hlúposti, nemám nič urobené, veď vidíte. Dala by som si urobiť lifting spodnej časti tváre, ale bojím sa narkózy aj toho, že to bude bolieť a či sa potom budem na seba podobať. Ale vôbec to neodsudzujem, veď na to to je, aby to ženám pomohlo pri sebavedomí. Nikdy by som si to nedala urobiť kvôli žiadnemu mužovi, iba kvôli sebe. Keby mi nejaký povedal, že mám so sebou niečo robiť, zbalím mu kufre a poviem dovidenia. Iba raz by mi to povedal! Ale mne to žiadny muž nikdy nepovedal, ani to, že som tučná či chudá, ani že mám malý alebo veľký zadok.

Nesporné však je to, že ste schudli. Ako sa vám to podarilo? Niektoré dámy tvrdia, že s pribúdajúcim vekom to už azda ani nie je možné.

Stačí nejesť a je to možné. Jednoducho som si povedala, že budem jesť inak a schudla som asi dve-tri konfekčné veľkosti. Nejem chlieb, ryžu, zemiaky… Samozrejme, niekedy to poruším a výnimočne si dám chlieb, ale rok a pol som ho vôbec nejedla. A pritom tak milujem biely chlieb s maslom, paprikou alebo s cibuľou…

Teraz som už taká vytrénovaná, že dokážem jesť bôčik aj slaninu bez chleba. Tie si občas neodpustím, lebo milujem slané, na sladké nie som. Ako štart som si dala a dám si opäť sirup neera. Vydržala som ho piť desať dní. Ale neodpustím si popri tom kávu s mliekom a cigaretku.

Začali ste sa aj viac hýbať, športovať?

Viac hýbať som sa začala vďaka Ondřejovi. Chodíme na prechádzky a máme aj beh cez prekážky (smiech). Myslím tým svoje divadlo, nehľadajte v tom iný zmysel. Ale teším sa teraz na jar. V byte mám veľkú terasu a z Říčan tam prenesiem stacionárny bicykel aj prístroj na veslovanie. Ale netvrdím, že na ňom budem aj niečo robiť. Inak veľmi dobre sa naň vešia bielizeň...