Rovnako ako Bratislava, aj Praha žila nedávno módou. Pražský Fashion Week prilákal mnohé milovníčky šiat. Chýbať nemohla ani Daniela Peštová (50), ktorej rovnako ako na Elite Model Look robil nedávno spoločnosť iný muž než jej Paľo.

Má ho kto zaskočiť

Habera je momentálne zaneprázdnený SuperStar, Daniela však nemusí chodiť do spoločnosti sama. Doma má dokonca dvoch náhradníkov. Na Elite jej robil garde starší syn Yannick (25) z prvého manželstva, na týždni módy mladší, Paul Henry. Má síce len 12, ale nie je na škodu začať sa oťukávať v spoločnosti. Na Elite utvorili so starším synom jednu z najkrajších dvojíc. Paul Henry však pôsobil ešte trochu rozpačito.

Učila sa od kata?

Paľo Habera (59) sa teraz doma často nezdržuje, no ani Peštová nesedí so založenými rukami. Pred pár dňami prijala pozvanie do Varšavy na nakrúcanie reality šou Poľsko hľadá topmodelku. Hodnotiť iných sa jej páčilo. „Musím povedať, že porotcovanie je celkom fajn. Škoda, že som to nevedela skôr,“ napísala na Instagram so smajlíkom. Už asi chápe, čo Haberu toľké roky ťahá do Superstar. Daniela je presvedčená, že ako má on schopnosť vytušiť spevácky talent, ona vie vycítiť modelingový potenciál: „Hodnotiť niekoho nie je ľahké, ale po 30+ rokoch v brandži si myslím, že mám čo povedať,“ dodala a zablahoželala šťastie horlivým súťažiacim.