Za vzťahom fotografa Petra Konečného a speváčky Doroty Nvotovej sa koncom leta zabuchli dvere. Ako rýchlo sa láska dvojice rozhorela, tak rýchlo jej aj zazvonil umieráčik.

Plány umelcov na spoločný život sa rozplynuli, ale ten musí pokračovať aj keď žijú osve. “Každému je občas smutno, ale cítim sa v pohode. Vzťah nehľadám a nemám. Sústredím sa na prácu,” zhodnotil pre Šarm Konečný svoje porozchodové pocity.

Chýba mu chlapec

Je zrejmé, že situácia v súkromí sa mu vyvinula inak, ako si predstavoval. A zdá sa, že medzi expartnermi, ktorí neprezradili dôvod, prečo predčasne hodili uterák do ringu, sa to stále nenapravilo.

“S Dorotou nie sme v takom kontakte, ktorý naznačujete otázkou. Na kamarátstvo, ak príde, je ešte skoro,” povzdychol si fotograf a spevák. Ba čo viac, priamo a stručne odpovedal, či mu chýba Dorotin syn Filipko. “Veľmi,” vyznal sa Konečný, ktorý chlapca spolu s jeho maminou odprevádzal za spolužiakmi ešte na začiatku školského roka.

Fotografovi v priebehu roka a pol nevyšiel už druhý vzťah, vlani išli od seba s političkou Zuzanou Čaputovou. “S pani prezidentkou nie som v žiadnom kontakte,” odvetil.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.