Kto nevidel, neuverí! Obľúbená slovenská moderátorka, Kveta Horváthová, je obeťou podvodníkov už takmer rok. Neustále sa vynárajú nové a nové reklamy, v ktorých zneužili nielen moderátorkine meno, ale aj fotografie. Prvá zmeinka o podvode sa objavila na jej profile na známej sociálnej sieti už v júni minulého roka. "Práve mi písala jedna pani, či mi skutočne pomohol tento prostriedok, či čo to je, na kŕčové žily... Tak priatelia, žiadne kŕčové žily nemám a v živote som nerobila takýto rozhovor... Pozor, sú to podvodníci," vtedy ešte s pokojom vysvetlila moderátorka v poste. 

V decembri sa však nepravdivé reklamy vynorili opäť a tu už aj Kvetka trochu pritvrdila. "Pozor na podvodníkov! Už od začiatku decembra sa tomu venujem. Žiaľ, tento podvod zneužívajúci moje meno je stále v obehu Mám pocit, že je toho plný internet..." začínala si pomaly zúfať. 

Všetko vyvrcholilo pred pár dňami, kedy si sympatická blodínka už jednoducho nedokázala dávať servítku pred ústa. "V živote som túto blbosť nepila!!! A 43 kilogramov som vážila ako dievčatko na základnej škole. Preboha, ľudia, vy nevidíte tú gramatiku? Ten blud vznikol niekde v zahraničí a preložili si to cez prekladač. Neverte tomu, že sa môžete prejedať, ležať na gaučí a schudnete nejakým pitím nápoja! Vaše odporúčania - žalovať ich, sú síce pekné, ale títo klamári sa nedajú vystopovať! Ak poznáte niekoho, kto by to dokázal, sem s ním! S peniazmi, ktoré by som vysúdila sa s ním rada podelím," žiadala o pomoc svojich fanúšikov Horváthová.

FOTO nepravdivých reklám, na ktoré si treba dať pozor, nádejte v galérii >>>

Ako Kvetku podvodníci zneužívajú, nájdete vo VIDEU: