Vždy iná, ale vždy magická. Taká je rodná Banská Štiavnica Zdenky Prednej v každom ročnom období, ale v zime obzvlášť, najmä keď nasneží. Vtedy sa všetko trbliece v odrazoch slnečných lúčov od snehu či od ľadových cencúľov. A Zdenka Predná je dobrá fotografka, o čom presvedčila na sociálnej sieti už veľakrát.

Zdenka Predná na sociálnej sieti nezverejňuje zase až tak veľa príspevkov a fotografií, ako iné známe osobnosti, ale keď už, tak to ozaj stojí za to, jej fotografie majú úžasnú atmosféru, radosť pozrieť. A k takým patria aj zábery jej rodného mesta, ktoré Zdenka dôverne pozná a o jeho krásne miesta a zákutia sa zvykne podeliť s fanúšikmi.

FOTO Tak to teraz vyzerá v Zdenkinej Štiavnici. Nádhera!

Nedávno tak Zdenka na sociálnu sieť zavesila zopár fotiek zo zimnej Banskej Štiavnice, ku ktorým len stručne pripísala: "Zima v Štiavnici," a pridala snehovú vločku. Hoci v posledných dňoch sa trochu oteplilo, u nich v Štiavnici sa ten krásny biely trblietavý sneh snáď ešte trošku udrží, lebo to tam teraz v zime vyzerá ako v rozprávke, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Nečudo, že to tam Zdenka a jej rodina majú tak radi.