Zuzana Strausz Plačková má dobré obdobie. Teší sa z tehotenstva a tiež jej istotne padol kameň zo srdca aj vďaka tomu, že už s manželom Reném nemajú na krku vážne obvinenia, za ktoré im hrozilo väzenie. Denník Plus JEDEN DEŇ totiž prišiel so zistením, že generálny prokurátor zrušil uznesenie o vznesení obvinenia pre drogovú trestnú činnosť a iné, keďže neboli splnené podmienky na vznesenie obvinenia. Influencerka sa tak môže usmievať doširoka svojou upravenou tvárou, s ktorou je konečne spokojná. Aktuálne sa viac zaoberá tým, že opäť vysvetľuje, čo si vlastne dala vylepšiť, a poučuje neznalých, že niektoré zákroky skrátka chcú dlhší čas hojenia, kým všetko „dozreje“.

Ako vyzerala Zuzana pred zákrokmi? To je ale rozdiel! FOTO hľadajte TU >>>

Nebolo to vôbec lacné

Zuzana koncom roka 2020 absolvovala skrášľovaciu operáciu v Kyjeve. Podľa televízie JOJ za ňu mala vysoliť vyše 30 000 eur, ale mnohí boli výsledkom prekvapení. Našli sa dokonca aj takí, ktorí sa nebáli nahlas povedať, že pred operáciami vyzerala lepšie. Iní sa zase nevedeli dohodnúť, čo všetko si dala upraviť a čo nie. Influencerka vtedy bez všetkého odhalila, čo jej ukrajinský lekár vylepšoval, ale hlavne nevyberanými slovami usadila kritikov nevzdelaných v plastickej chirurgii.

Čakala na výsledok

Keďže reči neustali, influencerka sa opäť pokúša ukončiť všetky klebety tým, že sa podelila o detaily svojich zákrokov. „Nejako som sa nevyjadrovala, vždy iba okrajovo, lebo reálne som stále čakala na výsledok, ktorý sa nedostavil do mesiaca ani polroka. Vzhľadom na opuch som si musela počkať rok, aby som videla väčšie zmeny,“ napísala na sociálnej sieti.

Tvár konečne vyzerá podľa jej predstáv. „Dnes sa už môžem pýšiť napríklad pre mňa tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou, či pre mňa nikdy ne­existujúcou kontúrou tváre.“

FOTO Zuzaninej vysnívanej tváre si pozrite TU >>>

Ako vyzerala Zuzana pred zákrokmi? To je ale rozdiel! FOTO hľadajte TU >>>

Svadobné FOTO Zuzany Plačkovej si pozrite TU >>>

Pamätáte si legendárne VIDEO Zuzany Plačkovej z bieleho gauča? Nahé FOTO nájdete TU >>>

Ako dlho sa zvyčajne tvár po plastickom zákroku hojí sa dočítate na ďalšej strane >>>