Hoci sa vdova Andrea Pomeje (34) sa za slobodna volala Šťastná, v manželstve so známym hercom nebola práve najšťastnejšia. Zažili síce spolu aj pekné chvíle, keď sa však Jiřímu prestalo pracovne dariť a problémy začal riešiť alkoholom, jej život sa zmenil na peklo. Keď do toho Jiří ešte aj ochorel na rakovinu, snažila sa napriek všetkému stáť pri ňom a podporovať ho.

Po tom, ako sa Pomeje dostal z prvého ataku  choroby, opäť prišiel na scénu alkohol. To už bol ich vzťah nefunkčný a Andrea si našla nového priateľa, klampiara Petra. Ten ju podržal aj v ťažkých chvíľach, keď sa Jiřímu vrátila rakovina a Andrea čelila odsudzovaniu, že opustila chorého manžela.

Približne rok po smrti Jiřího Pomeje sa Andrea rozhodla urobiť zásadný krok. Opustila Prahu a presťahovala sa s dcérou Aničkou k priateľovi Petrovi na vidiek neďaleko Poděbrad, kde mal Peter už rozostavaný rodinný dom, ktorý spoločne dokončili, a tak majú Andrea aj Anička konečne útulný a najmä pokojný domov, z ktorého vyžaruje pohoda.

Andrei sa darí pracovne, dokáže si na seba  a svoju dcéru sama slušne zarobiť, ako známa a úspešná dídžejka je v jednom kole. No darí sa jej aj v súkromí. Nedávno sa totiž na sociálnej sieti pochválila fotkami z dovolenky, na ktorej ju jej priateľ Petr nečakane požiadal o ruku.

FOTO Andrea Pomeje v bielych šatách ako nevesta

A teraz Andrea všetkým pripravila riadne prekvapenie. Na sociálnej sieti zdieľala fotky, na ktorých je v bielych šatách ako nevesta a vyzerá v nich neskutočne, jednoducho ako princezná, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Zatajila snáď svadbu s Petrom? Čítajte v pokračovaní článku na ďalšej strane, čo prezradila Andrea.

Vdova po Jiřím Pomeje Andrea sa tajne vydala? Čítajte!>>>