Blondínka je dlhoročná tvár slovenského šoubiznisu. Má vlastnú módnu televíziu, v ktorej má niekoľko krásnych moderátoriek. Napríklad Jasminu Alagič (29), ktorá sa ešte pred láskou s Rytmusom zviditeľnila hlavne vďaka práci u Gabriely.

Účes, v ktorom sa objavila na titulke vtedajšieho časopisu Markíza.
Účes, v ktorom sa objavila na titulke vtedajšieho časopisu Markíza.
Zdroj: Archív

Ambiciózna

Gabika rokmi menila účes aj šatník. Vzdala sa ofiny a krátkych vlasov a upustila od konzervatívnej módy. Naopak, viackrát šokovala odvážnymi sexi modelmi, ktoré rada prevetráva v spoločnosti. Nie je však len vymetačkou šoubiznisových akcií, stíha žiť zdravo, je milovníčkou pilatesu a lyžovania. No hlavne má stále plné ruky práce.

Skúsila aj ofinu.
Skúsila aj ofinu.
Zdroj: Archív

To, že má veľké ambície, potvrdila aj kandidatúrou na prezidentku Slovenskej republiky. „Bola som ako ostatní. S kamarátmi som kritizovala všetko, čo sa deje vo verejnej sfére, ale v podstate nikto z nás nič neurobil. Ja som sa rozhodla, že idem s kožou na trh,“ vysvetlila vtedy svoj úmysel. Napokon však zrejme usúdila, že nemá veľké šance, lebo kandidatúru stiahla a zostala verná šoubiznisu.

Tak šiel čas...
Tak šiel čas...
Zdroj: Archív

Citlivá téma

Keďže Gabika ani s prvým manželom, ani s dlhoročným priateľom Karolom Rumanom nemá deti, zažila aj útoky, že sa ich vzdala pre kariéru. Takéto reči sa jej však dotýkajú: „Nikdy som sa otehotneniu nebránila. S každým partnerom, s ktorým som bola dlhšie, sme to riešili a postupom času dokonca aj iným spôsobom, už odborným. Žiaľ, nevyšlo to,“ priznala Šarmu blondína, ktorá však prijala svoj údel a aj bez potomkov žije naplnený šťastný život.