Najstaršia dcéra herečky Veroniky Žilkovej Agáta Hanychová trhla rekord v trvaní vzťahu. Po rozvode s manželom Jakubom Prachařom partnerov striedala každý štvrťrok. Potom sa však dala dokopy s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom, a zjavne padla kosa na kameň. Sú spolu už osem mesiacov a o pár týždňov sa im narodí spoločný potomok, na svet by malo prísť dievčatko.

FOTO Takto Agátu zmenilo tretie tehotenstvo!

Jaromír Soukup sa aj pri svojej zaneprázdnenosti  o šestnásť rokov mladšiu partnerku stará, ako najlepšie vie. "Keď som s Miou chorá, Kryšpa je na pánskom víkende s mojou láskou Jaromírom Soukupom," pochválila sa zamilovaná Hanychová na sociálnej sieti. Keď sa však Agáte narodí tretie dieťa, plánuje si zaobstarať pestúnku a pomocnicu do domácnosti, ale Česku nechce. "Ja chcem mať Filipínku, pretože budem mať predsa len tri deti, tak by som chcela Filipínku, aby mi pomohla s domácnosťou. Jaromír je tiež zaneprázdnený, takže ja ju potrebujem. Myslím si, že opatrovateľka nie je zločin," prezradila v živom vysielaní na sociálnej sieti.

Agáta bola vždy ten typ, ktorý čo na srdci, to hneď aj na jazyku. Z tehotenstva a pôrodu strach nemá, ale predsa len sa trošku zľakla, aké to bude, keď bude mať už tri deti. Jej staršie deti mali teraz jarné prázdniny, a tak vzala Miu a Kryšpína spolu s ich kamarátom do múzea, aby si nanečisto vyskúšala ten pocit byť trojnásobnou mamou. A potom aj na rovinu povedala, ako sa cíti. Soukupa jej slová  asi príliš nepotešili...

Aha, ku komu sa prirovnala tehotná Hanychová! Čítajte!