Hokejista Tomáš Plekanec (40) sa pred časom o svojej druhej manželke, bývalej tenistke Lucii Šafářovej (36) vyjadril, že mu ju zoslalo samo nebo. Pravdou je, že po búrlivom rozvode so speváčkou Luciou Vondráčkovou pri Šafářovej zrejme našiel to, čo hľadal. Ako športovci si zrejme viac rozumejú a majú aj podobný životný štýl.

Tomáš a Lucie spolu vychovávajú dve spoločné deti, dcéru Leontýnku (3) a syna Olivera (8 mesiacov), a v striedavej starostlivosti majú ešte Tomášových synov Matyáša (11) a Adama (7) z manželstva s Luciou Vondráčkovou. A tak, keď pred pár dňami Šafářová oslavovala narodeniny, na sociálnej sieti sa pochválila komornou fotkou z malej rodinnej oslavy a tešila sa zo želaní, ktoré jej mnohí venovali práve na sociálnej sieti. Týmto považovala oslavu narodenín za vybavenú, lenže...

FOTO Plekanec tajnou party pre Šafářovú všetkým vyrazil dych!

 

Iný názor na to mal zrejme Šafářovej manžel Tomáš Plekanec. Ten svojej manželke pomáha, keď má voľnú chvíľu a oceňuje, ako sa Lucie stará o rodinu. Preto jej ako prekvapenie prichystal tajnú oslavu narodenín, na ktorú Lucie Šafářová asi len tak nezabudne, veď pozrite FOTO v GALÉRII. A hoci tieto narodeniny ani neboli okrúhle, Lucie Šafářová si ich bude ešte dlho pamätať, lebo Tomáš jej pripravil ešte jedno obrovské prekvapenie.

Plekanec pripravil Šafářovej prekvapenie s hviezdnym hosťom. Čítajte!