Keď sa Zuzana Belohorcová pred časom sťahovala s rodinou z Miami, bolo to také všelijaké. Najprv sa usadili v španielskej Marbelle, ale tam to nebolo to pravé orechové. Napokon sa na popud jej manžela Vlastu Hájka presídlili na Tenerife, kde žije pomerne dosť Čechov aj Slovákov, a zdá sa, že na slnečnom ostrove našli to, čo hľadali.

FOTO Pozrite ten výhľad z domu Belohorcovej, WOW!

Najprv žili v prenajatom dome, potom rozbehli biznis s realitami a pred rokom si kúpili vlastný dom, no skôr rovno haciendu. "Na Tenerife sme si kúpili nádherný dom, na skvelom mieste, na skale a s brutálnym výhľadom. Je to krásne miesto. Až sa to dostavia, bude to nádhera. Všetko je v procese," povedala Belohorcová pre super.cz s tým, že dom a jeho okolie prechádza rozsiahlou a nákladnou rekonštrukciou. Zuzana priznala, že momentálne žijú na stavenisku, veď pozrite FOTO v GALÉRII.

FOTO Luxus nečakajte, tak to tam teraz vyzerá!

Rekonštrukcia však úspešne napreduje, Zuzanin manžel sa spojil so známym architektom, a podľa ich spoločného projektu sa vynoví naozaj všetko. „Rekonštruujeme záhradu, garáže, bazén, vzniká nová terasa, domček pre hostí. Je to náročné. Aj po finančnej stránke," priznala Zuzana a prezradila, že rekonštruovať sa bude aj celé vnútro domu, no potom tam to už naozaj bude vyzerať tip-top. Zuzana ukázala aj to, ako bude ich dom vyzerať po dokončení, pozrite FOTO v GALÉRII.

Tak bude vyzerať ich dom snov, pozrite FOTO!

"Z každej, čo i len malej zmeny na našom vysnívanom hniezdočku máme celá rodina obrovskú radosť," napísala Zuzana k famóznym záberom ich vytúženého bývania. "Ešte nás čaká dlhá cesta, ale krôčik po krôčiku… Tešíme sa z každého posunu vpred, z každej maličkosti. Z malých veci potom vznikajú veľké veci niečo, čo bude stáť za to," veď pozrite FOTO v GALÉRII.