Mádlov parťák zo Snowboarďákov Vojtěch Kotek sa z toho svojho syna teší už o pár mesiacov dlhšie ako Jiří. Ten keď na Nový rok zverejnil jeho fotku, fanúšičky mali hneď jasno. „Nádherná fotka a nádherný chlapček. Je vám veľmi podobný,“ napísala jedna z fanúšičiek. „Ten je rozkošný, celý otecko,“ uviedla ďalšia.

Takto vyzerá syn Vojtu Kotka! To je podoba!

A že si Kotek otcovstvo, ako aj manželstvo náramne užíva, napísal pred časom k spoločnej fotke so svojím otcom, ktorému venoval dojímavé slová v deň jeho nedožitých 70. narodenín. "Oci.. tu máš 35 a ja necelý rok. ..Bývavalo... Vzal si ma so sebou vtedy na Strelák (Strelecký ostrov v Prade, pozn. red.), kde si robil Divadelnú púť. Súdiac podľa môjho výrazu som to úplne nedocenil. Asi som z toho ešte nemal veľmi rozum. ...Bývavalo...," zaspomínal Vojto.

"Teraz mám 35 ja, mám tiež syna a tiež nemá ani rok. Vzal som ho teda tiež na Strelák a ako myslíš, že to dopadlo? No, podobne. Ako inak to tiež mohlo dopadnúť ako podobne. Dnes by si teda podľa mojich výpočtov mal 70 a, aj keď to do seba zapadá a celé si to je podobné, ... ja z toho stále nejako nemám rozum ... ale už asi chápem, aký si musel byť pred tými 35 rokmi šťastný. A teraz by si bol znova a ešte raz toľko. Tak som ti chcel len povedať, že veľmi ďakujem a že ťa mám rád a že malému poviem všetko, čo si hovoril ty mne…🖤 … a z mojej ženy by si bol úplne hotový.. je to totiž celá mama…," zakončil Kotek.