Keď sa rozniesla správa, že Jiří Mádl zo Snowboarďákov, podobne ako jeho parťák Vojtěch Kotek, sa stal otcom syna, všetkých to poriadne prekvapilo. Mádl si totiž svoje súkromie úzkostlivo stráži, a tak si nikto nič nevšimol. Po počiatočnom šoku sa však všetci začali zaujímať o matku jeho syna.

Vedelo sa, že minulý rok Jiří tvoril oficiálny pár so srbskou stylistkou Andrijanou Trpkovič. Tá kedysi pred rokmi chodila aj s Vojtom Kotkom. Lenže u tej akosi nikto nezaregistroval, že by bola tehotná. Zdroj z okolia Jiřího Mádla napokon prezradil viac. „Áno, Jirkovi sa naozaj narodilo dieťa. Matkou však nie je Andrijana Trpkovič, ale úplne iná žena, s ktorou mal nezáväzný pomer. Netvoria spolu pár, ale Jiří ju chce podporovať a svojho syna zabezpečiť.“

Potom sa však na sociálnej sieti istá mladá mamička pochválila fotkou svojho nedávno narodeného syna, ku ktorej pripísala emotívny text: „Ďakujem František, že si si ma vybral a urobil zo mňa mamu. Že už viem, aké to je cítiť ťa v sebe v bruchu a cítiť túžbu ťa ochrániť a tiež dať ti dôveru a silu, aby si všetko zvládol podľa seba. Ako potrebuješ. Transformovať strach na dôveru. Že už viem, aké to je porodiť dieťa.“ Ide o istú fotografku Katku, ktorej sa nedávno narodil syn František.

FOTO Takto vyzerá syn Jiřího Mádla! Neskutočná podoba!

Informáciu o tom, že táto mladá žena je matkou syna Jiřího Mádla, potvrdil jeho brat Pavel, keď k fotke mladej ženy s malým dieťatkom pripísal tento text: „A ja som ten najpyšnejší strýko. Fanoušek je boží dar a má tých najlepších rodičov, akých mohol mať,“ napísal šťastný Pavel Mádl. A teraz sa mldá fotografka pochvália fotkou so svojím synom, kde mu vidno celú tvár, a všetkým bolo hneď všetko jasné... Tá podoba je totiž neskutočná, veď pozrite FOTO v GALÉRII.

Vojtěch Kotek zo Snowboarďákov má tiež syna, čítajte na ďalšej strane! >>