Modelke a influencerke Broni Gregušovej sa splnil sen mnohých Sloveniek, ktorým učarovali uhrančivé oči sympatického Juana z obľúbenej telenovely Skrytá vášeň. Tak ako si herec kubánskeho pôvodu získal srdcia mnohých žien na celom svete, to jeho patrí jedine jej.

Slovensko sa mu hneď zapáčilo

Mario Cimarro navštívil Slovensko v roku 2018 a zapáčilo sa mu tu zjavne viac než len história a príroda. Krátko po tom, čo sa zúčastnil na Dni otvorených dverí v Markíze začal na sociálne siete pridávať záhadné vyznania neznámej Slovenke, ktorou ako sa neskôr ukázalo, nebol nikto iný ako krásna finalistka Miss Slovensko 2015. Hoci chvíľu trvalo, kým dvojica oficiálne svoj vzťah potvrdila, je viac než zjavné, že aj po dvoch rokoch sú obaja stále vášnivo zamilovaní, a to aj napriek výraznému vekovému rozdielu. „Vzhľadom na to, že Mario sa udržuje v top forme a musím uznať, že má lepšiu kondičku ako ja, tak musím povedať, že vek je len číslo,” bránila svojho miláčika modelka na sociálnej sieti.

Romantické zásnuby

Mnohí vzťahu nedávali priveľkú šancu a o to viac ich prekvapilo, keď sa Broňa za Mariom presťahovala do Paraguaja, kde bol v tom čase porotcom tanečnej súťaže Baila Conmigo Paraguay 2019. V ešte väčšom šoku neprajníci zostali, keď kubánsky fešák pred mladou Slovenkou v čase ich prvého výročia pokľakol, požiadal ju o ruku a ona súhlasila.

Zmarená svadba

Z romantických zásnub pri vodopádoch Iguazú sa však dvojica netešila pridlho. S príchodom celosvetovej pandémie sa ich plány rozpadli. Napriek tomu, že svadbu aktívne plánovali, museli všetko zrušiť a odložiť na neurčito. „Bohužiaľ, pre pandémiu sme ešte stále snúbenci,” nechala sa pred časom počuť Broňa, z ktorej dnes už mala byť vydatá pani, v reakcii na komentár fanúšičky, ktorá Maria označila za jej manžela.

Vášnivo sa ľúbia

Aj keď zmarené plány musia zaľúbencov určite mrzieť, pre ticho svadobných zvonov nemajú hlavy v smútku. Kým sa situácia zmení, plnými dúškami si vychutnávajú prítomnosť toho druhého, o čom svedčia aj krásne vyznania, ktoré si navzájom nechávajú na sociálnych sieťach. Pri príležitosti ich druhého výročia Broňa svojmu snúbencovi venovala krásne slová: „Držíš ma za ruku už dva roky a každý deň som nesmierne vďačná, že ťa mám v živote. Dotkol si sa môjho srdca tak silno, takže tam musíš zostať o miliardu rokov viac. Teším sa na večnosť s tebou. Všetko najlepšie k výročiu, láska.“

Reakcia vášnivého latino američana na seba nenechala dlho čakať. „Od chvíle, keď sme sa stretli, keď som sa ponúkol, že ťa odfotím, som vedel, že sa k sebe perfektne hodíme. Najlepšia časť zo mňa si ty, s tebou nikdy nie som sám. Založila si oheň v mojom srdci a priniesla pokoj do mojej mysle. Šťastné druhé výročie, miláčik,“ vyznal na oplátku svoju lásku Mario.

Ako si dvojica nažíva v slnečnom Los Angeles nájdete v galérii >>>

Koľko detí si dvojica naplánovala a kedy nájdete na ďalšej strane >>>