Herečka Zuzana Vačková v posledných mesiacoch doslova žije zdravým stravovaním. Svoje recepty, tipy a triky intenzívne publikuje svojim fanúšikom na sociálnej sieti. „Moje followerky si všimli, že som celkom pekne schudla, a mnohé sa ma pýtali, ako sa mi to podarilo. Keďže ide plavková sezóna, chudnúť chcú, samozrejme, aj ony, a tak som sa dohodla s Katkou z inštitútu redukcie nadváhy, že spravíme trojtýždňovú výzvu Do plaviek a na sociálne siete budem pridávať jedálničky, ktoré im v tom pomôžu. Myslím, že moje videá vedú dievčatá, ktoré ich sledujú, k tomu, aby sa stravovali zdravšie a aby ich strava bola odľahčenejšia. Jednoducho viac zeleniny, menej tukov a dámy, ktoré dodržiavajú aj veľkosť porcií, väčšinou krásne schudnú,“ prezradila nám Zuzka, ako to celé začalo.

Prizvala odborníčku

Herečka väčšinu receptov pripravuje sama, no zdôrazňuje, že bez šikovnej a hlavne vzdelanej výživovej poradkyne by to nikdy nezvládla: „Katka mi vysvetlila základné princípy. Napríklad čo si dávať na raňajky, čo si nedávať na večeru, aké množstvá sú v poriadku na to, aby som bola ešte v kalorickom deficite a tiež aby jedlo stále bolo zdravé a vyvážené. Ja to potom už len vizualizujem a publikujem na internete.“ Vďaka overeným faktom a informáciám, tak Zuzkine videá na sociálnych sieťach nie sú len zábavné, ale zároveň poučné a inšpiratívne.

Ako sa Zuzka vyrovnáva s následkami operácie nájdete vo VIDEU:

Šok pre fanúšikov

Pred pár dňami však musela herečka pribrzdiť a jej sledovatelia boli zrejme veľmi prekvapení. Vždy energická Zuzana sa im totiž ozvala z nemocnice so zábermi s infúziou a nohou obtočenou obväzmi. „Už dlhšie som mala problémy s kolenom, tak som bola na obyčajnej plánovanej operácii menisku. Dokonca už nie som v nemocnici, ale doma. Úplne v poriadku ešte nie som, možno nejaký mesiac budem pokrivkávať a rehabilitovať, ale to najhoršie už mám za sebou. Nikto sa nemusí báť, žiadna tragédia či úraz sa mi nestali, bola to úplne normálna operácia, ktorá prebehla perfektne, takže žiadny problém,“ vysvetlila v dobrej nálade herečka.

Zuzkine pooperačné FOTO nájdete v galérii >>>

Či to Zuzka s výzvou pre operáciu vzdala sa dozviete na ďalšej strane >>>