S manželom, ktorý je Slovák, ste sa zoznámili cez zoznamovaciu aplikáciu. Prezradíte nám, ktorá to bola?

Áno, je to tak, zoznámili sme sa cez Tinder. Hoci to tak nevyzerá, prisahám, že nemáme žiadnu spoluprácu. Normálne ma štve, že za tú všetku reklamu mi neposlali ani tričko. (Smiech.)

Získali ste však niečo omnoho lepšie, lásku...

No, to je pravda. Manžel bol mojím prvým a posledným skutočným rande v tejto aplikácii.

Kto vás presvedčil, aby ste zoznamovacej aplikácii dali šancu?

Prvýkrát mi to poradili priateľky v Taliansku. Vraj sa cez to dajú nájsť noví kamoši, ktorých človek v zahraničí jednoznačne potrebuje. V Taliansku to skutočne fungovalo, pretože tam vás ľudia zobrali do partie a do svojich obľúbených miestnych podnikov a podobne. Veď pôvodne to aj malo fungovať takto, no úplne sa to zvrtlo a dnes je to v Česku už úplne iná aplikácia.

Takže už vlastne neplní svoj účel?

To by som nepovedala, pretože aplikácia stále plní účel tým, že sa ľudia môžu zoznámiť, podobne ako v rámci Love Islandu. Nesedia doma na zadku a idú niečomu v ústrety. Nečakajú, kým niečo príde, pretože, ako všetci vieme, to väčšinou nepríde, keď pre to nič nerobíte. Princíp je stále rovnaký. Ľudia, slobodní i tí zadaní, stále stretávajú tých istých ľudí, sú v tých istých sociálnych skupinách. Nie je veľká šanca, že stretnete niekoho nového. Nehovoriac o tom, že v našom šoubiz­nise nie je veľa slobodných heterosexuálov. (Smiech.) V mojom odbore pôsobenia bolo preto ešte ťažšie zoznámiť sa s niekým.

Prečo ste si nakoniec vybrali Slováka?

Veľa ľudí mi písalo, že som ukradla Nikol Moravcovej fotky a že môj profil je falošný. V istej fáze ma to nahnevalo natoľko, že som si nastavila filter len na cudzincov do piatich kilometrov, a tak mám nakoniec Slováka z Lučenca.

Nebáli ste sa začať stretávať s bežným mužom, ktorý nepozná šoubiznis a nevie, ako funguje?

Nie, práve naopak. Manžel v tom čase pracoval vo firme, ktorá získavala dáta z telefónov, veľmi dobre si ma „preklepol“ a práve on sa bál so mnou stretnúť. (Smiech.)

Mal na to dôvod?

Ale nie, hodil si ma do Googlu, pretože mal zlú skúsenosť z predchádzajúceho rande, keď sa dievčina kompletne vyretušovala, dala si tam úplne iné fotky, než v skutočnosti vyzerala. To ho, pochopiteľne, sklamalo. Z toho istého dôvodu ma na prvé rande pozval na obed, lebo ma chcel vidieť za denného svetla. Hoci to nakoniec vyšlo úplne inak, pretože som sa zdržala na nejakom natáčaní, bolo to mimoriadne príjemné stretnutie, také prirodzené, nenútené.

Nebolo pre vás zvláštne komunikovať s niekým, koho ste naživo nikdy nestretli?

My sme si celkom dlho písali, asi dva mesiace, kým sme sa stretli. Mali sme tam fotky. Niektoré by som si tam dnes už asi nedala, zrejme by mi prišli príliš odvážne. (Smiech.) Aplikácia vám umožňuje spoznať niekoho na diaľku, povrchne cez fotky, potom trochu bližšie cez konverzáciu. Je to podobné ako Love Island, zo začiatku je to možno povrchné, ale potom sa tí ľudia skutočne odkryjú, odhalia nejaké vrstvy svojho charakteru. Nepomôže ani taktika, pretože nikto nevie predpovedať, kto sa do koho zamiluje, kto bude lásku prežívať a kto ju bude len predstierať.

FOTO Nikol a jej manžela si môžete pozrieť TU >>>

FOTO Nikol a jej roztomilej dcérky hľadajte TU >>>

Svadobné FOTO Nikol si pozrite TU >>>

Sexi FOTO Nikol nájdete TU >>>

Ako si úspešne nájsť partnera cez internet vám Nikol poradí na ďalšej strane >>>

Tipy na zoznamovacie aplikácie na ďalšej strane >>>