Moderátor Matej Sajfa Cifra sa nikdy netajil tým, že si pre svoj vzhľad nemálo vytrpel a často naň naráža. Napriek jeho sťažnostiam sa mu zrejme vďaka jeho neprekonateľnému šarmu podarilo získať srdce a neskôr aj ruku jednej z najkrajších žien nášho šoubiznisu. S pribúdajúcim vekom si však začal uvedomovať, že je na tom lepšie, ako si myslel.

S rokmi vraj pribúda nielen rozumu, ale aj nadhľadu a zjavne sa to stalo aj samotnému Sajfovi. V momente, keď oslávil svoje 42. narodeniny, pochopil, že konečne vyrástol do krásy a  vraj za to vďačí jedine svojej milovanej manželke. „Štyridsiaty druhý rok života a nikdy som sa necítil byť silnejší a krajší. Mám pocit, že to je aj vidno. Vďaka, Veronika, za to, že si z poďobaného tridsiatnika vymodelovala sexi štyridsiatnika,“ pochválil sa fanúšikom na sociálnej sieti.

Zložila mu poklonu

Potichu nezostala ani jeho polovička, ktorá jeho slová o novozískanej kráse len potvrdila: „Tento krásny človek má dnes 42. Otec, manžel, kolega, kamoš. Čo robí, zvláda skvele, teda, viem to posúdiť len za uplynulých 12 rokov. Zoznámili sme sa, keď som mala 20 a on 30. Keby mi vtedy povedal, že budem o vyše dekádu neskôr písať tento príspevok a volať ho otcom našej dcéry, pošlem ho na terapiu. Dnes som najšťastnejšia, že prežívame životnú terapiu spolu. Všetko je lepšie, keď sa o to delíte. Okrem môjho obľúbeného nanuka a sójového segedínu. Ale vážne, vážme si tých, ktorí si vážia nás. Je to super, že ich máme. Všetko najlepšie, Sajfa!“ Krása je vraj v očiach toho, kto sa pozerá, a títo zaľúbenci sú tým najlepším dôkazom.

 

Chcete vidieť ako Sajfa opeknel? FOTO nájdete TU >>>

Ako Sajfa vyzeral kedysi, nájdete TU >>>

FOTO Sajfu po očkovaní nájdete TU >>>

FOTO Sajfovej dcérky Sáry nájdete TU >>>

Romantické FOTO Sajfu s Veronikou Ostrihoňovou nájdete TU >>>