Aj tí, ktorým nehovorí veľa prostredie zápasníkov MMA, nemohli v novembri 2019 nezaregistrovať propagovaný "zápas storočia": Slovák Attila Végh proti Čechovi Karlosovi Vémolovi. Po dvoch minútach a 7 sekundách išiel otrasený favorizovaný Karlos k zemi a Atilla išiel od radosti vyskočiť z kože.

Krátko po zápase v rozhovore s moderátorom poďakoval tímu a tiež manželke. "A mojej láske, čo milujem najvác, moju ženu! Natálku! Táto prehra je pre teba! A pre malého Attilku, čo ide, čo už na Vianoce ide s nami bývať..." kričal na plné hrdlo vo vypredanej hale.

Vzápätí sa mu podaril milý brept. Chcel povedať, že sa mu splnil sen, namiesto toho z neho vypadlo: "Spln sa mi senil..." Oveľa krajší sen ako víťazstvo nad Vémolom sa mu však splnil, keď mu manželka v utorok 7. januára porodila túžobne očakávaného syna. FOTO VO FOTOGALÉRII!

Okrídlená veta

Attila sa so svojimi emóciami a šťastím podelil s fanúšikmi na sociálnej sieti - k fotografii priamo z pôrodnice napísal: "Najkrajší pocit na svete. Ďakujem pánu bohu a Natálke, mojej láske miluvanej za tento krásny dar." A doplnil svoju legendárnu vetu: "Spln sa mi senil, najvaccc. Attilka je venkuuuu."
Gratulujeme.

Mimochodom, jeho súper Karlos Vémola sa stal otcom prednedávnom. V decembri porodila dcérku Lili jeho slovenská partnerka Lela Ceterová.

FOTO ATTILU V NEMOCNICI AJ ZÁBERY IZBIČKY PRE SYNA NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.