Humorista sa po dlhých rokoch vrátil na obrazovky, a to hneď do dvoch televízií. Hrá v obľúbenom sitkome Susedia a pokračuje aj talkshow Neskoro večer.

Susedov sa bál

Keď sa s Andym Krausom (50) rozhodli po desiatich rokoch vrátiť k Susedom, veľa ľudí ich kritizovalo. Vraj už nevedia, kde zarobiť, tak oprášili „storočnú vec“. Lenže staronový sitkom opäť patrí k najsledovanejším reláciám. A Peter Marcin tvrdí, že s Krausom nikdy neboli odkázaní len na tento projekt, no vždy, keď sa spolu objavili v spoločnosti, ľudia sa ich vypytovali, kedy obnovia staré projekty.

Patrí k hercom, 
 ktorí
 vedia spievať.Už
 na strednej škole
 v Ružomberku 
 začal hrať
 v rockovej kapele.
Patrí k hercom, ktorí vedia spievať.Už na strednej škole v Ružomberku začal hrať v rockovej kapele.
Zdroj: Archív P.M.

„Chceli odo mňa dokonca aj malého Mirka z Uragánu, ale naňho sa už naozaj necítim. Tento kabaretný štýl patrí mladším ročníkom, my sme na to starí,“ hovorí aj v mene Andyho. Priznal, že aj Susedov točili s obavami, či sa diváci chytia. „Teraz však mám pocit, že na pľaci sa nič nezmenilo, iba sme šedivejší a máme nové kulisy, lebo nikto nevie, kde skončili tie staré.“

Hoci sa veľmi
 nemení, hrať 
 malého
 Mirka z Uragánu si 
 už
 netrúfa.
Hoci sa veľmi nemení, hrať malého Mirka z Uragánu si už netrúfa.
Zdroj: Archív

Zmierený a bohatý

Humorista roky žije v usporiadanom manželstve s manželkou Ľubkou. Po prvorodenom synovi Petrovi (30) túžili po druhom dieťatku, no osud im neprial. Herec v minulosti priznal, že ho to veľmi trápilo, no keď sa odhodlali opäť to skúsiť, prišli vraj zdravotné aj finančné problémy. Dnes sa však nad finančnými problémami už nemusí zamýšľať, keďže za jednu časť svojej talkshow získa okolo tisíc eur a podobne je to aj u Susedov.