Najnovšie fotky Brada Pitta a DiCapria poriadne šokujú. Prvý má imidž ako mladý Václav Havel, druhý ako seladón sedemdesiatych rokov. Našťastie, je to zámer. Ide o masku a nie civil. Aj tak veríme, že v ďalšom filme budú zase sexi.

Leonardo a Brad sa nám nejako zmenili...
Leonardo a Brad sa nám nejako zmenili...
Zdroj: Profimedia.sk

Horšie je na tom Hugh Grant. Tento bývalý krásavec trochu „sfotrovatel“ a poriadne zostarol. Na druhej strane, životný elán má, veď je to len pár mesiacov, čo sa oženil. A to o dva roky bude mať šesťdesiat. 

 
Škoda ho

Zdá sa, že aj Joaquin Phoenix skoncoval s krásou na filmovom plátne. Vyberá si síce originálne úlohy, ale svoje fanúšičky ničí. Joaquin totiž robí všetko pre to, aby sa zbavil nálepky sexi chlapa, akým bol na začiatku kariéry. Jeho najnovšie extrémne vychudnuté fotky šokujú rovnako, ako keď pred časom extrémne pribral. Už by sa mohol vrátiť do svojej tradičnej podoby…

Aj on má Bond Girl

Naopak, tento pán si polepšil. Ako Mr. Bean nemal okolo seba práve krásavice. A tak si to komik vynahrádza v Johnnym Englishovi. Ako správny tajný agent chce len tie najkrajšie, hoci „použité“ kolegom Bondom. Do najnovšieho filmu si za partnerku vybral Bond Girl Olgu Kurylenko, ktorú „prebral“ kolegovi Danielovi Craigovi. 

Pekný starec

 Hoci pred mesiacom sa už prehupol smerom k deväťdesiatke, ešte vždy má Karl Lagerfeld ženám čo povedať. A svoje modely rozhodne nemieni navrhovať pre modelky XXL. Najnovšie je jeho múzou krásna dcéra Cindy Crawfordovej, opakovane upodozrievaná z anorexie. No hoci stále vyzerá štýlovo, vek už dobehol aj jeho. Keď nemá svoj deň, je to starec. Dá si však parochňu a všetko je inak.