Martinino meno najviac zarezonovalo v roku 2004 v prvom ročníku SuperStar. Aj keď ju napokon porazila Katka Koščová, pre mnohých bola favoritka. Každého dostávala do kolien obrovským hlasovým rozsahom a atraktívnym vzhľadom. Ani dnes to nie je inak. Martina vyzerá ešte príťažlivejšie ako počas súťaže a očividne prežíva jedno z najkrajších období v živote.

FOTO: Takto sa správa tehotná žena? Neuveríte, čo stvárala Agáta Prachařová v nočnej Bratislave!

Dvojnásobná mamička

Dlhovláske k šťastnému výrazu určite prispieva fakt, že po boku manžela Kamila je spokojná a napĺňa ju dvojnásobné materstvo. Šarmu sa podarilo Martinu zastihnúť na obednej kávičke s kamarátkou, kde jej robil spoločnosť mladší syn. Staršia dcéra bola ešte v škôlke. Usmiata Martina žiarila na všetky strany, o medializáciu však nestojí. Dnes spieva už len svojej dcére a synovi, ktorí sú pre ňu všetkým. Zmysel našla v nich a viac jej k šťastiu nechýba...

FOTO: Hospodárová tasila prsia, Puškárová predviedla popôrodnú formu

V šoubiznise chýba

Škoda, niektorí fanúšikovia by sa jej návratu na pódiá potešili a radosť by určite mali aj jej exkolegovia zo speváckej šou. „Na Martinu ani na nikoho zo SuperStar sa nedá zabudnúť, pretože to boli skvelé chvíle. O Martine veľa neviem, možno len to, že je šťastne vydatá a žije pokojným nekomerčným životom. Vyhýba sa medializácii a venuje sa predovšetkým deťom. A vraj sa má finančne veľmi dobre,“ prezradil nám jeden z bývalých účastníkov prvej SuperStar Peter Kotuľa.

FOTO: Adela Banášová je dnes krásna žena. Páčila by sa vám aj pred 20 rokmi?

Otec tehotnej Martiny Šindlerovej sa už teší na vnúčatko!

Pamätáte si ešte na Nevestu pre milionára? Pozrite, ako sa zmenila Honzíkova víťazka!

Premena v čase Lucie Hablovičovej: Ako ju zmenilo narodenie syna a rozchod s podnikateľom?

Speváčka Emma Drobná: Zatúžila som po zmene!