Jedna z najdrahších módnych značiek sveta usporiadala luxusnú party priamo v Jazdiarni pražského hradu. A že to bola ozaj opulentná párty, o tom svedčila už aj pozvánka, na ktorej stálo, že pôjde o luxusný večer bezuzdného hodovania a tanca, takže ju rozhodne nedostal len tak hocikto.

Keďže išlo o módnu značku Hermès, prítomné dámy sa okrem luxusných outfitov pochválili aj kabelkou či šatkou od tejto značky, páni sa zase popýšili drahými oblekmi. Na párty okrem iných nechýbali ani bývalá česká prvá dáma Dagmar Havlová, topmodelka Daniela Peštová s manželom Pavlom Haberom či módny štylista Filip Vaněk.

Dagmar Havlová (70) prišla nahodená v bielom nohavicovom kostýme a ako doplnok zvolila výrazné kovové šperky.  Samozrejme, nechýbala jej ani kabelka uvedenej značky, Havlová sa predviedla s modelom v čiernej farbe. Dagmar prekvapila aj novým účesom s vlasmi učesanými dozadu a takzvaným mokrým efektom. Vyzerala úplne inak a tiež viac šik, pozrite FOTO v GALÉRII!

FOTO Dagmar Havlová sa ukázala s novým účesom!

Na párty nechýbali ani Paľo Habera (61) s manželkou, topmodelkou Danielou Peštovou (52). Pôvabná blondínka zvolila tmavé hodvábne šaty a košeľu, spevák klasický čierny oblek. Opäť obaja dokázali, že patria medzi najštýlovejšie páry česko-slovenského šoubiznisu, veď pozrite FOTO v GALÉRII.

FOTO Tak sa nahodila Peštová, a to ste ešte nevideli Haberu!