Ani sa nechce veriť, že speváčka Bára Basiková oslavuje okrúhlu šesťdesiatku, do starého železa totiž rozhodne nepatrí. Bára sa nie tak dávno na sociálnej sieti pochválila takou svojou fotkou, že fanúšičky len pozerali, podľa nich tak dobre už dávno nevyzerala. A pritom Báre stačilo len zmeniť účes, no urobilo to s ňou hotový zázrakk. Bára omladla vari aj o dvadsať rokov a nadšené fanúšičky jej napísali, že s týmto účesom a farbou vlasov vyzerá ako speváčka Tina Turner zamlada.

Pozrite, ako teraz vyzerá Bára Basiková >>

Každý však vie, že Basiková nikdy bujnou hrivou neoplývala, a tak sa samozrejme objavili aj názory, že hoci jej nový účes pristane, ide o parochňu. Toto speváčka nejako neriešila, no priznala, že minulý rok pred prázdninami vážne ochorela, a tak tá parochňa mohla s tým súvisieť, pretože nosiť ju začala práve po tomto období. Dokonca prišla aj o rolu v novom muzikáli Okno mé lásky. „Cez prázdniny ma zastihli veľké zdravotné problémy, tak som musela z muzikálu po vzájomnej dohode vystúpiť a bola som jednoducho maród,“ prezradila webu super.cz s tým, že teraz už je na tom vraj lepšie. "Teda viac-menej. Definitívne za mnou to nie je, ale je to v procese liečby. Verím, že na dobrej ceste," doplnila ešte.

Bara Básiková však snáď prekoná aj toto ťažšie obdobie, lebo v živote sa musela popasovať s kadečím a odvaha jej nikdy nechýbala. Hoci to nie vždy mala ľahké, dokazala si občas vystreliť aj sama zo seba. Odvahu preukázala už pred rokmi, keď ako 46-ročná porodila svojmu tretiemu manželovi Petrovi Polákovi zdravého syna Theodora. A syn ju aj udržuje v dobrej kondícii. „Myslím si, že ma udržuje stále vo forme môj syn, s ním sa nezastavím,“ povedala skromne pre magazín ŽivotvČesku Basiková na otázku, ako to len robí, že vyzerá tak skvele a dodala: „Je povinnosť každej ženy vyzerať dobre a u speváčok a herečiek to platí dvojnásobne. Nechceme ľudí na javisku strašiť.“ No Bára dokáže nielen dobre vyzerať, ale aj provokovať na poriadne odvážnych záberoch, lebo hoci na to na prvý pohľad nevyzerá, aj v tomto veku má stále skvelú figúru.

 

Škandalistka ako Madonna? Aha, ako sa Bára Basiková vystavila! >>