Pred pár dňami si totiž práve pri behu eurosposlankyňa vážne poranila nohu. Vo vysokej tráve si nevšimla jamu a vbehla do nej. Spočiatku si myslela, že ide o obyčajný výron, ale mýlila sa. Ukázalo sa, že členok je zlomený a potrebuje ortézu aspoň na šesť týždňov. Napriek tomu odletela do Bruselu.

Anketa
Zranili ste sa niekedy vážne pri športe?
  • 64%
  • 36%

Na vozíku

Na sociálnej sieti sa pochválila novým pracovným nástrojom, ktorým sa stali nielen barle ale aj elektrický vozík. V práci je na neho odkázaná, presúvať sa po dlhých chodbách by sa inak nedalo. "Ide mi to, aj cúvam," napísala k fotografii, na ktorej vyzerá veľmi spokojne.

Takto sa presúva v práci na elektrickom vozíku.
Takto sa presúva v práci na elektrickom vozíku.
Zdroj: instagram


Nasledujúce ráno už vyzeralo smutnejšie - zjavne jej nemal kto podať do postele kávu a musí si zvykať aj na rána bez cvičenia jogy. "Na tejto mojej zlomenine je zaujímavé, že noha ma v princípe nebolí keď sedím alebo ležím. Ale inak ma bolí celý zvyšok môjho ja. Svalovicu mám na bruchu, na rukách, na trapézoch, na vnutorných stehnách aj na chrbáte a som totálne unavená aj keď sa všade presúvam na elektrovozíku. Úplne mám dosť..." priznala nešťastne. Želáme skoré uzdravenie.

 

10.7.2019