Len pred pár dňami exfarmárka, fitnestrénerka a hviezda sociálnych sietí, Lucia Mokráňová, prekvapila priznaním, že čoskoro pôjde pre silikónové implantáty opäť pod nôž. Po tom, čo ju začali jej fanúšikovia presviedčať, aby tak nerobila, musela s pravdou von. Tentoraz sa do rúk chirurga nezverila z vlastnej vôle, ale pre prasknutý implantát, ktorý by mohol ohroziť jej zdravie. „Písali ste mi, že mám pekné prsia a že nepotrebujem ísť na operáciu. Ale musím ísť zo zdravotného dôvodu, nie je to preto, že by som chcela,“ reagovala na sociálnej sieti.

Zanedbávala prevenciu

Zatiaľ čo iné ženy by vinili svojich lekárov, Lucia si sype popol na hlavu sama. „Ide o to, že som celkom zanedbávala pravidelné prehliadky, nechodila som na preventívne prehliadky, napríklad s prsníkmi, pretože som si myslela, že keď ma nič nebolí, tak mi nič nie je. Bola som na prehliadke asi po piatich alebo šiestich rokoch, čo je teda veľký prúser. Poslal ma tam môj gynekológ, čiže keby ma tam neposlal, tak by som tam asi ani nešla,“ netajila sa svojím podielom viny.

Šťastie v nešťastí?

Práve v ordinácii sa dozvedela hrozivú správu – počas preventívnej prehliadky zistili, že má prasknutý implantát, a pýtali sa jej, či ju bolí a kedy sa to stalo. Vystrašená pacientka im však nevedela odpovedať. V skutočnosti mohla s problémom žiť len niekoľko týždňov, ale pokojne i niekoľko rokov. Zdravotníci boli zhrození a známu blondínku urýchlene poslali na ďalšie vyšetrenia do Brna.

„Tam sa mi to iba potvrdilo a urgovali ma, že musím ísť čo najskôr na operáciu. Našťastie, pani doktorka mi povedala, že to mám prasknuté tak, že mi to nevyteká. Pretože ak by to bolo prasknuté inak a vytekalo by to, je to aj život ohrozujúce,“ priznala Lucia, ktorá veľmi dobre vie, aké je to mať šťastie v nešťastí.

Strach z operácie

Nevyhnutná operácia bola naplánovaná rýchlosťou blesku, no Mokráňová sa vôbec netajila tým, že by sa jej najradšej vyhla. Jednak má doma malú dcérku, o ktorú sa nebude môcť starať, a tiež priznáva, že má mimoriadne nízky prah bolesti.

V bolestiach, ale zvládla to

Operácia na známej bratislavskej klinike však podľa všetkého dopadla bez najmenších komplikácií a už pár hodín po nej sa ubolená fitnestrénerka hlásila z nemocničného lôžka svojim fanúšikom. Ako inak, rozhodla sa poďakovať všetkým za správy a slová povzbudenia, ktoré jej poslali. Aj keď bolo zjavné, že sa Lucia ešte len spamätávala z účinkov narkózy, všetkých upokojovala, že sa cíti v poriadku: „Oddychujem, dostala som infúzie, lieky na bolesť, takže sa to dá nejako zvládnuť.“

O tom, že všetko prebehlo hladko, svedčilo aj to, že sa Lucia už na druhý deň dostala späť domov, kde bude môcť v pohodlí počkať, kým sa jej rany zahoja. S radosťou však prízvukovala, že celý zákrok ju bolel omnoho menej, ako keď ho absolvovala prvýkrát.

FOTO Luciinej sexi postavy si pozrite TU >>>

FOTO ako Lucia vyzerala kedysi, nájdete TU >>>

FOTO Lucie tesne po operácii hľadajte TU >>>

FOTO Lucie v plavkách nájdete TU >>>

Na ďalšej strane sa dočítate, čo bolo zrejme príčinou prasknutého implantátu >>>