Doterajší eurokomisár, kandidát na post prezidenta SR Maroš Šefčovič (52), sa odprezentoval počas víkendu na slávnostnom galavečere Krištáľové krídlo.  Byť videný je v tomto období dôležité. Dalo by sa preto očakávať, že si dá záležať na stopercentnom vzhľade, najmä na takej prestížnej akcii, ktorá sa konala v novej budove SND. Mnohé dámy si obliekli skutočne skvostné róby, muži prišli takisto nahodení do gala. 

Spoločnosť Marošovi Šefčovičovi nerobila manželka Helena ale dcéra.  Počas večera rozdával úsmevy a bolo zjavné, že je na svoje dieťa pyšný.  Či boli šaty pritmavé na mladú dámu alebo nie, je otázkou vkusu, jedno sa ale uprieť nedá - celý vzhľad absolútne kazil jeden detail, ktorý bil do očí. Pohľad na ruky Šefčovičovej dcéry udivoval. Na zápästí sa jej skveli plátené identifikačné náramky z akcií, na ktorých sa zrejme zúčastnila. 

Maroš Šefčovič zapózoval s ministrom Lajčákom a jeho manželkou.
Maroš Šefčovič zapózoval s ministrom Lajčákom a jeho manželkou.
Zdroj: Emil Vaško

Na základe jedného z nich sa dá predpokladať, že sa v máji minulého roka zúčastnila trojdňového festivalu fantasy, sci-fi, histórie, mytológie a popkultúry. Ďalšie náramky sú tiež z letného festivalu Pohoda.  

Nevhodná ozdoba môže svedčať o veľkej tolerancii otca k prípadnej rebélii dcéry ale aj o zanedbaní etikety. Ak sa mu podarí vybojovať prezidentské kreslo, bude musieť byť ráznejší na všetkých frontoch. Niektoré veci sa jednoducho v spoločnosti nenosia...

DETAIL NÁRAMKOV NÁJDETE VO FOTOGALÉRII TU.