Speváčka Marie Rottrová si na staré kolená užíva spokojný život, po akom vždy túžila, a môže za to aj jej vysnívané bývanie. Pred rokmi totiž vymenila panelák za dom so záhradou a nič lepšie nemohla urobiť! Už približne dvadsať rokov býva vo vilke v Kolovratoch pri Prahe.

FOTO Marie Rottrová býva vo vysnívanom dome so záhradou

Cesta k jej vysnívanému bývaniu však bola pomerne dlhá. Na pozemku, ktorý si Marie vyhliadla, stál starý rozpadávajúci sa dom. Ten dala zbúrať a na jeho mieste si dala postaviť dom podľa typového projektu, ale dispozíciu interiéru si už dala upraviť podľa svojich predstáv. Na prízemí tak má jeden veľký priestor, v ktorom je hala, kuchyňa, jedáleň aj obývačka. Jednotlivé časti sa však dajú oddeliť posuvnými dverami. A keďže Marie veľmi rada varí, je jasné, že obľúbenou časťou tohto priestoru je kuchyňa.

FOTO Videli ste už takú záhradu? Nádhera!

A osobitnou kapitolou jej bývanie je záhrada. Tá je pre Mariu veľmi dôležitá. Keďže je pomerne dlhá, aby nemusela kosiť taký veľký trávnik, dala na pozemku vysadiť stromy a kríky, takže ako sama hovorí, aspoň sa má na čo pozerať. Taktiež si tu dala postaviť bazén. S odstupom rokov by sa v súčasnosti možno radšej rozhodla pre záhradné jazierko, keďže bazén už v ostatnom období príliš nevyužíva. Záhradu si Marie obzvlášť pochvaľuje, pestuje si tu najmä bylinky a radosť jej robia aj okrasné kríky a kvety. A pozrite FOTO v GALÉRII, ako to v jej milovanej záhrade vyzerá teraz na jar. Jednoducho nádhera, balzam pre oči aj dušu.