Pri pohľade na asymetrickú vaňu a zaujímavú stenu za ňou je človeku hneď jasné, že krásna ryšavka si na kúpeľňu potrpí. „Konečne sa mi po rokoch podarilo dosiahnuť vysnívanú kúpeľňu. Myslím, že na to mám aj vek a môžem si splniť sen v tejto forme. Kúpeľňa je pre mňa takým malým luxusným domácim ,spa‘. Celá rodina milujeme vaňu, preto je dominantou tejto časti nášho bývania,“ priznáva miss z roku 2002.

 

V sprche by ste ju zastihli iba vtedy, keď sa ponáhľa. „Väčšinou si užívam kúpeľ, veď po večeroch mám čas. Deti mi nestoja za dverami,“ vraví so smiechom. Pravidelne si teda dopraje relax vo svojom domácom „spa“. „Zbožňujem dať si kvalitnú soľ do vody a kokosový olej, ktorý pôsobí ako antioxidant a zároveň pokožka zostane príjemne hebká. Prípadne použijem telový píling. Mám pri tom rada zapálenú vonnú sviečku a pohár vína, len tak ležať a prírodné produkty nechať robiť si svoju prácu. Je to dokonalý relax. Ako inak sa mám upokojiť, keď sme tak dlho v karanténe?“

Nevšedná stena dodáva kúpeľni zaujímavý vzhľad, jej dizajn totiž pripomína šľahajúce plamene. „Keď večer nasvietim kúpeľňu, vyzerá to, akoby za vaňou horelo. Plameň mal odjakživa upokojujúce účinky,“ vraví Eva.
Zdroj: Archív E.N.V.