Jediný syn Lucie Bílej Filip Kratochvíl oslavuje dnes 28. Narodeniny, no hoci je Lucie už zopár rokov šťastná s Radkom Filipim, najväčšou láskou jej života je aj tak jej syn Filip, ktorého má s podnikateľom Petrom Kratochvílom. Ten ich však pred rokmi opustil kvôli Miss Československo 1992 Pavlíne Babůrkovej.

FOTO Za túto krásku pred rokmi vymenil Luciu Bílú otec jej syna!

Petr Kratochvíl totiž túžil po veľkej rodine, a tú by s ambicióznou speváčkou Luciou Bílou asi nikdy nemal. S Pavlínou vyženil aj jej dnes už dospelého syna Jana a k nemu do rodiny postupne pribudli ďalší štyria potomkovia, Pavel, Petr, Ilona a Julie. S prvou manželkou má Petr Kratochvíl ešte dcéru Barboru, čiže spolu sa stará o sedem detí. "Peňazí mám našťastie dosť, takže rád privítam na tom našom svete ďalších potomkov," vyjadril sa pred rokmi podnikateľ.

FOTO Petr Kratochvíl dnes svojím zjavom šokuje!

Bývalá federálna miss Pavlína Babůrková sa od tej doby, čo žije s Petrom Kratochvílom, stiahla z verejného života a väčšinu času trávi v jevanskej vile výchovou potomkov. Na istý čas si odskočila do lokálnej politiky, keď sa stala poslankyňou miestneho zastupiteľstva v Jevanoch. Pavlína sa objavila aj na stretnutí bývalých missiek, ktoré pred pár rokmi organizoval producent a prezident Miss Českej republiky Miloslav Zapletal a treba povedať, že aj po tom, čo porodila päť detí, vyzerá famózne. A rovnako dobre vyzerá aj bývalá partnerka Petra Kratochvíla Lucie Bílá, no samotný podnikateľ sa zmenil na nepoznanie. Keď uvidíte jeho novú FOTO, budete len krútiť hlavou. Roky však nikto nezastaví...