Líderka skupiny Mukatado, ktorej hudba znela trebárs aj z detektívneho seriálu Prvé oddelenie, je nielen charizmatická speváčka, ale aj moderná mladá žena. Napriek tomu jej kúpeľňa neohúri minimalistickým poňatím, ale ojedinelým priestorom. Janka Kozáková si ju totiž vybudovala v tristo rokov starom renesančnom meštianskom dome. „Kúpeľňa je na treťom, najvyššom poschodí, radovej vily zo sedemnásteho storočia. Mnohé jej časti sme preto museli spevniť,“ vysvetľuje. Speváčka vchádza do kúpeľne cez zrekonštruované pôvodné drevené dvere s originálnym kovaním, v masážnej sprche sa sprchuje pod krížovou klenbou!

Na streche jej kúpeľne je terasa s výhľadom na stredoveké mesto, v susedných dverách veľká oddychová miestnosť, cez ktorú sa vchádza do štúdia.
Zdroj: Ján Dzúr

Skúša značky

„Netrávim v nej hodiny, no sprche neodolám po behu, ani keď si dám v práci pauzu. Sprcha ma vždy preberie. Niekedy až tak, že potom večer neviem zaspať,“ usmieva sa tridsiatnička s hustými vlasmi. Každý pol rok v kúpeľni skúša inú značku kozmetiky. Vždy vraj pri tom dá na radu kozmetičky. „Používam šampón na mastnejšie vlasy Kevin Murphy. Je zo salónu známeho kaderníka Jána Molnára a bežne ho nedostať. Páči sa mi čistiaca kozmetika Afrodita, ktorú si objednávam z Balkánu. Po sprchovaní nezabúdam na regeneračný krém, zvykla som si na Alagenex aj Pure Fiji. Od kamarátky som naposledy dostala voňavku Versace, milujem tiež značku Ferragamo. Láka ma obchod, kde voňavky miešajú, ale aj voňavé domáce mydlá,“ uzatvára Janka Kozáková.

Zoči-voči pedofilom! Kristína Kövešová hovorí o svojich pocitoch. Z jej spovede vám naskočí husia koža

Agáta Hanychová, Lucia Habancová či Gabika Dzuríková takto vnímajú letnú módu. Čo vy na to?

Chcete mať aj pri mori vlasy ako zo salónu? Vyskúšajte tipy kaderníčky hollywoodskych hviezd, ktoré sú na pláži dennodenne