Jeho majetok odhadujú na stopäťdesiat miliónov dolárov. Armén Dan Bilzerian, ktorý sa usadil v slnečnej Kalifornii, však na seba neupozorňuje len nákladnými cestami po svete, ale aj háremom krásnych žien. Hostí ich, robí si z nich nábytok, rozmaznáva ich v širokej posteli aj vo vlastnej stíhačke. Naposledy sa nimi pochválil v jaskyni v morskej lagúne a pod príspevok pridal: Rozprávajme sa o rybačke!

Podľa Dana sa máme sústrediť na ryby!
Podľa Dana sa máme sústrediť na ryby!
Zdroj: dan_bilzerian_instagram

Škaredé neprejdú

Starý mládenec, ktorý sa jeden týždeň lyžuje na Novom Zélande a druhý popíja víno na Tahiti, sa rád obklopuje krásnymi slečnami v bikinách. Obvykle ich je sedem. „Škaredé káčatká ostávajú pred dverami,“ oznamuje všetkým muž, na večierky ktorého sa dostanú len vyvolené krásavice. Nesmú sa báť ukázať svoje krivky a občas zapózovať v Evinom rúchu.

Zábery ako tento pobúrili feministky. Dan pod jeden z nich napísal: Je deň žien, užívaj si!
Zábery ako tento pobúrili feministky. Dan pod jeden z nich napísal: Je deň žien, užívaj si!
Zdroj: dan_bilzerian_instagram

Na nikoho netlačí

„Bola som na žúroch, kde dievčatá chodia nahé. Vytvoria sa trojice, či štvorice a každý si užíva. Nikto na nikoho netlačí,  všetko je prirodzené,“ zaspomínala si Caitlin O'Connor, modelka, ktorá navštevuje Bilzerianove diskotéky. Dan, ktorého sociálne siete, kde ho sleduje do štyridsať miliónov ľudí, vystrelili do sveta šoubiznisu, však netoleruje všetko. 

Dievčatá berie do postele...
Dievčatá berie do postele...
Zdroj: dan_bilzerian_instagram

Žiadne cigarety

„Nikto u mňa nebude fajčiť smradľavé cigarety, nebudem predsa uprostred obývačky dýchať dym,“ uzatvára
chlapík, ktorého život sa však rozprávkovým iba zdá. Hoci nemá ani štyridsať rokov a vyzerá v špičkovej kondícii, už prekonal dva infarkty a mal opletačky s políciou.  Mnohí to tiež považujú za klamára.  Web unilad.co.uk dokonca tvrdí, že desiatky miliónov  dolárov Dana Bilzeriana nepochádzajú z pokru, ale z lúpeže,
za ktorú skončil v base jeho otec. Peniaze z nej sa nikdy nenašli... 

Viac foto TU:

ROZHOVOR: Liečila sa pri sexi mužovi! Martina Šimkovičová prehovorila o ROZVODE

FOTO: Česko valcuje seriál, ktorý búra predsudky. Miláčikom publika sa stal Róm, ktorý...

Petra Vajdová si dopriala romantickú svadbu. Šaty ako princezná